ÖRNEK DAVRANIŞIN YERİ ARDEŞEN

Rize'nin Ardeşen ilçesinde Deniz Mahallesi Atatürk Caddesinde bulunan Didi Ünlü Mamulleri Fırını ve Fırtına Mahallesinde bulunan Akasya Ünlü Mamulleri Fırını, tarafından, Koronavirüs nedeniyle ihtiyaç sahibi vatandaşlar için örnek bir uygulama başlattılar.

ÖRNEK DAVRANIŞIN YERİ ARDEŞEN
ÖRNEK DAVRANIŞIN YERİ ARDEŞEN Neco Yarıcı
Advert

Ardeşen’de Vefa İş Başında Bazı Fırınlar Ekmeği Bedava Dağıtıyor


Rize'nin Ardeşen ilçesinde Deniz Mahallesi Atatürk Caddesinde bulunan Didi Ünlü Mamulleri Fırını ve Fırtına Mahallesinde bulunan Akasya Ünlü Mamulleri Fırını,  tarafından, Koronavirüs nedeniyle ihtiyaç sahibi vatandaşlar için örnek bir uygulama başlattılar.

Deniz Mahallesi Atatürk Caddesi'nde ekmek fırınını işleten Ali Özkurt, " Didi Ünlü Mamulleri fırını olarak yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeni ile işsiz kalan veya kalacak olan kişilerin günlük ekmek ihtiyacı fırınımız tarafından, salgın tehlikesi sona erene kadar ücretsiz karşılanacaktır. Bu zamanlarda birbirimize destek çıkmak amacıyla böyle bir kampanya başlattık. " ifadelerini kullandı.

Fırtına Mahallesinde bulunan Akasya Ünlü Mamulleri Fırınını işleten Reşat Çarkçı yaptığı açıklamada, "Ülkemiz ve milletimizin içinde bulunduğu bu sıkıntılı süreçte birçok vatandaşımız mağdur oldu. Biz de bu mağduriyeti gidermek adına ihtiyaç sahiplerine bedava ekmek dağıtma kararı aldık. Bu süreçte salgınla mücadelede bizde bu şekilde katkıda bulunmak istedik. Bilindiği üzere birçok iş yeri kapanmış durumda. Birçok insanımız şu anda ‘Evde Kal’ çağrısına uyuyor. Elimizden geldiğince bu çağrıya uyuyoruz. Umuyoruz ki bu yardım kampanyası meslektaşlarımıza örnek olur. Bu süreci iyi bir şekilde atlatırız. Devlet ve millet el ele veririz" dedi.ARDEŞENİNSESİ.COM

Akasya Ünlü Mamulleri Fırını Didi Ünlü Mamulleri Fırını
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
RUS ÇİFT VİRÜS NEDENİYLE ARDEŞEN'DE YAŞIYORLAR
RUS ÇİFT VİRÜS NEDENİYLE ARDEŞEN'DE YAŞIYORLAR
HAMİDİYE GURUP SOSYAL MEDYAYI SALLADILAR
HAMİDİYE GURUP SOSYAL MEDYAYI SALLADILAR