RİZE EMNİYET MÜDÜRÜ ŞEHİT OLDU

RİZE Emniyet Müdürlüğü'nde şok bir saldırı düzenlendi. Rize Emniyet'te bir polis memurunun saldırısı sonucu ağır yaralanan Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Saldırıda Emniyet müdürüyle birlikte yaralanan 2 kişi ameliyata alındı. Bakan Soylu Rize'ye gidiyor.

RİZE EMNİYET MÜDÜRÜ ŞEHİT OLDU
RİZE EMNİYET MÜDÜRÜ ŞEHİT OLDU Neco Yarıcı
Advert

KAYNAK: İNTERNET HABER

RİZE Emniyet Müdürlüğü'nde bir polis memuru tarafından saldırı düzenlendi. Saldırıda Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi bir polis memuru tarafından vuruldu. Saldırıda ağır yaralanan Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve şehit oldu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Rize'ye gidiyor.

Rize'nin Derepazarı ilçesinde trafik polisi olarak görev yapan polis memuru İsmail Hakkı Saraçoğlu Emniyet Müdürü Altuğ Verdi ile görüşmek üzere İl Emniyet Müdürlüğüne geldi.

Cep telefonu ve silahını güvenlikte bırakarak Verdi'nin makamına giren İsmail Hakkı Saraçoğlu bir süre görüştükten sonra buradan ayrıldı.

SİLAHINI ALIP GERİ DÖNDÜ: Cep telefonu ve silahını aldıktan sonra geri dönen İsmail Hakkı Saraçoğlu, koşarak girdiği makam odasında, Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, Personel Şube Müdürü Ercan Polat ile koruma memuru Yiğit Can Köksal'ı silahla vurdu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
RİZE'NİN “EN”LERİ – 2019
RİZE'NİN “EN”LERİ – 2019
ARTVİN-RİZE HAVALİMANI GÖRSELİ YAYINLANDI
ARTVİN-RİZE HAVALİMANI GÖRSELİ YAYINLANDI