GÖRKEMLİ ETKİNLİK 30 NİSAN'DA

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ARDEŞEN HALK EĞİTİM MERKEZİ bünyesinde gerçekleşecek yıl sonu sergisi bu yıl 30 nisan 2019'da yapılacak. Sergi her sene olduğu gibi yine kursiyerlerin ve usta öğreticilerin yoğun ve özverili çalışmaları sonucunda el emeği göz nuru ile yaptıkları çalışmalar, ARDEŞEN halkı ile buluşacak.

GÖRKEMLİ ETKİNLİK 30 NİSAN'DA
GÖRKEMLİ ETKİNLİK 30 NİSAN'DA Neco Yarıcı
Advert

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ARDEŞEN HALK EĞİTİM MERKEZİ bünyesinde gerçekleşecek yıl sonu sergisi bu yıl 30 nisan 2019'da yapılacak. Sergi her sene olduğu gibi yine kursiyerlerin ve usta öğreticilerin yoğun ve özverili çalışmaları sonucunda el emeği göz nuru ile yaptıkları ürünler , ARDEŞEN halkı ile buluşacak.

Bu gün konu ile ilgili ARDEŞEN HALK EĞİTİM MERKEZİ toplantı ve konferans salonun'da usta öğreticiler ve idareciler bir toplantı gerçekleştirdi. Yıl boyunca yapılan çalışmaların sergilenmesi konusunda yapılan toplantı da  ARDEŞEN HALK EĞİTİM MERKEZİ Müdürü Ertan BERBEROĞLU usta öğreticlere bir konuşma gerçekleştirdi

BERBEROĞLU:'' ardeşen halk eğitim merkezi bünyesinde 112  usta öğreticimiz ve 5000 leri aşan kursiyerlerimiz var bu ardeşen adına çok önemli bir başarıdır. biz ARDEŞEN HALK EĞİTİM MERKEZİ olarak her yıl yapmış olduğumuz sergilerle zaten başarımızı tescilliyoruz fakat yetmez çıtayı sizlerle beraber daha yukarılara taşımalıyız.''

''SANAT SOKAĞI OLUŞTURMALIYIZ''

''Bizler çevre ilçelere baktığımız zaman çok önemli başarılar elde ettik ayrıca sayın belediye başkanı Avni KAHYA ile bir görüşmemiz oldu kendilerine; ARDEŞEN HALK EĞİTİM MERKEZİ BÜNYESİN'de bir sanat sokağı kurulması konusunda bir takım istişareler gerçekleştirdik eğer belediye ve bizler bu konu hakkında bir çalışma yapabilirsek hem sosyal hem ekonomik anlamda ARDEŞEN ilçesine önemli bir katma değer oluşturmuş oluruz.'' toplantı da diğer konuların ele alınması için usta öğreticiler ve idareciler ile birlikte 2 saat süre ile devam etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
RİZE'NİN “EN”LERİ – 2019
RİZE'NİN “EN”LERİ – 2019
ARTVİN-RİZE HAVALİMANI GÖRSELİ YAYINLANDI
ARTVİN-RİZE HAVALİMANI GÖRSELİ YAYINLANDI