ÇAYKUR'DA AÇIKLAMA RAMAZAN ÖNCESİ

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından hazırlanan ve ÇAYKUR'u da yakından ilgilendiren 2023 tarım hedefleri politikası, Ramazan ayından önce açıklanacak.

ÇAYKUR'DA AÇIKLAMA RAMAZAN ÖNCESİ
ÇAYKUR'DA AÇIKLAMA RAMAZAN ÖNCESİ Neco Yarıcı
Advert

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Türkiye'nin 2023 tarım hedefleri politikasına ilişkin plan ve programlarını ramazan ayından önce açıklayacaklarını bildirdi. Doğu Karadeniz Bölgesinde çay ve fındık üreticileri açıklanacak 2023 tarım hedefleri politikasını merakla beklerken, açıklanacak tarım politikası çayla beraber ÇAYKUR'un da geleceğine yön verecek.

TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un ev sahipliğinde TBMM Şeref Salonu'nda düzenlenen 23 Nisan resepsiyona katılan Bakan Pakdemirli, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Türkiye'de tarım alanında yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi veren Pakdemirli, "Kolay çözülebilecek sorunları zaten çözüyoruz. Diğer sorunlar ile ilgili bazıları için bir sene, bazıları için iki sene, bazıları için ise üç sene sürecek programlar hazırladık. Her şey takvimlendirildi. Tarımda 2023 yılına kadar yapılacak her şey takvimlendirildi. Bu takvim hızlı bir şekilde işleyecek. Tarıma ilişkin 2023 vizyonumuzu ve bunun yol haritasını açıklayacağız. Bu programlarımızı ramazan ayından önce açıklayacağız." diye konuştu.

caykurun-gelecegi-ramazan-.jpg

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ÇAYKUR çay ve fındık Doğu Karadeniz Bölgesi TBMM Başkanı Mustafa Şentop
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
RİZE'NİN “EN”LERİ – 2019
RİZE'NİN “EN”LERİ – 2019
ARTVİN-RİZE HAVALİMANI GÖRSELİ YAYINLANDI
ARTVİN-RİZE HAVALİMANI GÖRSELİ YAYINLANDI