GELENEKSEL LAZ MÜZİĞİ BELGESELİ

Ardeşenli tulum sanatçısı ONUR KAHVECİ Yaklaşık 2 yıl boyunca emek verdiği,çalışmalarıyla ilgili seminer ve gösterim düzenleyecek.

GELENEKSEL LAZ MÜZİĞİ BELGESELİ
GELENEKSEL LAZ MÜZİĞİ BELGESELİ Neco Yarıcı
Advert

Ardeşenli tulum sanatçısı ONUR KAHVECİ Yaklaşık 2 yıl boyunca emek verdiği,çalışmalarıyla ilgili seminer ve gösterim düzenleyecek. Laz müziği hakkında edindiği bilgileri paylaşacağı bu etkinliğe herkesi beklediğini ifade etti.Tarih: 15.05.2019 saat: 15:30
Yer: İTÜ Maçka Kampüsü, BİSED Konser salonu


 

 

 
BENİM HAKKIMDA
 

Bu blog neden var? Kısaca bilgiler.

 

http://www.onurkavecisi.com/hakkimda/

Bu sayfayı oluşturma ve yazılarımı paylaşma düşüncesi çok önceden beri vardı. Ancak fırsat ve zaman daha yeni gelişti. Terzi kendi söküğünü dikemez! Bu atasözünü neden paylaşma gereği duyduğumu düşüneceksiniz. 1992 Yılında İstanbul’da doğdum. Liseyi çok istediğim Bilişim Teknolojileri bölümünde Web programcılığı dalında tamamladım. (Dolayısıyla ‘Terzinin söküğü’ sözü de buradan geliyor.) Liseden sonra farklı sektörlerde çalıştım. Bir ara web programcılığı üzerine yüksekokula gittim. Ancak fikirlerim daha çok müzik üzerine yoğunlaşıyordu. O sıralar önce “Erdal Bayrakoğlu” sonra “Marsis” grubunda “tulum” çalmaya başladım. Türkiye dışında yaşayan herkesin İskoç gaydasını hatırladığı bizim ise aslen Karadeniz bölgesinden aşina olduğumuz “tulum”.  Bu süreç devam ederken 2014 yılında İTÜ Müzikoloji bölümüne başladım. 2018 yılının Haziran ayında mezun oldum. Üniversite sürecinde birçok çalışmada bulundum. Bu sitenin içeriğini de o çalışmalar ve yenileri sağlayacak. Şu an eğitimime farklı mecralarda devam ediyorum. Blog olarak tasarladığım bu sitede araştırmalarım, gözlemlerim ve deneyimlerimle ilgili yazılar bulacaksınız. Her anımı, deneyimimi paylaşmak ve bunlardan birilerinin yararlanacağını bilmek benim için mutluluk verici.

http://www.onurkavecisi.com onur kahveci tulum
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ARDEŞEN'DE SIRADIŞI ESNAF
ARDEŞEN'DE SIRADIŞI ESNAF "OSMANLI PİVAVCISI"
GÜLÜMSEMEYİ UNUTMAYALIM
GÜLÜMSEMEYİ UNUTMAYALIM