ARDEŞEN KONFOR DÜĞÜN SARAYI

#konfordüğünsarayı İlgi alakanın üst düzey olduğu, kalitenin yansıtıldığı ve de yaşatıldığı, tasarım ve sistemli çalışmaları, kesinlikle seçiminize karar vermeden önce görülmesi, gezilmesi gereken bir yer.

ARDEŞEN KONFOR DÜĞÜN SARAYI
ARDEŞEN KONFOR DÜĞÜN SARAYI Neco Yarıcı
Advert

Düğün hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken sıra düğün salonu aramaya mı geldi? Öyleyse düğün salonu arayan çiftleri böyle alarak işlerini biraz kolaylaştıralım! KONFOR DÜĞÜN SARAYI

2019 Yılında da 1.000 kişiye kadar davetli ağırlanabilen bir salonu var. Ayrıca mekanın kokteyl alanı, gelin odası, çocuk oyun parkı ve büfede bulunuyor. Açık ve kapalı otoparklarıyla da özel araçlarıyla gelen davetlilere büyük bir avantaj sağlanmış.gerek dış gerekse iç mekanı görkemli,salona girdiğinizde düğün masalarının özenerek hazırlanışı,gelin damat göşesinin ihtişamlı görünümü,gelin damat giriş merdiveninin şıklığı,son sistem ses ve ışık sistemi,muhteşem sesleriyle müzisyen ve kadrosu,deneyimli ekibiyle,kısacası bölgede eşi benzeri olmayan bir düğün salonu .

İlgi alakanın üst düzey olduğu, kalitenin yansıtıldığı ve de yaşatıldığı, tasarım ve sistemli çalışmaları, kesinlikle seçiminize karar vermeden önce görülmesi, gezilmesi gereken bir yer.


KONFOR DÜĞÜN SARAYI

İLETİŞİM: 0464 715 11 17 - 0532 067 10 99

#konfordüğünsarayı

#konfordüğünsarayı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
RİZE'NİN “EN”LERİ – 2019
RİZE'NİN “EN”LERİ – 2019
ARTVİN-RİZE HAVALİMANI GÖRSELİ YAYINLANDI
ARTVİN-RİZE HAVALİMANI GÖRSELİ YAYINLANDI