ARDEŞEN TURİZM PAYDAŞLARI ETKİNLİĞİ

Turizm Sektörünün Paydaşları, 2019 yılı etkinlikleri kapsamında Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Ardeşen Turizm Fakültesi’nde konferans salonunda "Kariyer Günleri" etkinliği kapsamında sektör temsilcileri bir araya geldi.

ARDEŞEN TURİZM PAYDAŞLARI ETKİNLİĞİ
ARDEŞEN TURİZM PAYDAŞLARI ETKİNLİĞİ Neco Yarıcı
Advert

Ardeşen Turizm Fakültesi ve Ardeşen Meslek Yüksekokulu tarafından ortak bir etkinlikle "Kariyer Günleri" kapsamında bir program düzenledi. Bu etkinlik sayesinde, sektör temsilcileri personel ihtiyaçlarını karşılamaları konusunda turizm öğrencileri ile birebir görüşme ve iletişim kurma imkânı sağlandı. Katılım gösteren kurum ve işletmeler kendi stantlarını kurma imkânı buldu.

 

Kariyer Günleri kapsamında açılış konuşmasını Ardeşen Turizm Fakültesi Dekan YardımcısıDr. Öğr. Üyesi Eren ERKILIÇ yaparken, katılım gösteren sektör temsilcileri kariyerlerini öğrencilerle paylaşma imkânı buldular. Konferans salonundaki açılışın ardından fakülte bahçesinde hazırlanan stantlarda Rize turizminin geleceği adına güzel adımlar atılması amacıyla Turizm Sektörünün paydaşları öğrencilerle bire bir diyalog kurma imkânı da buldu.
HABER : ARDEŞENİNSESİ.COM

Ardeşen Turizm Fakültesi Ardeşen Meslek Yüksekokulu "Kariyer Günleri"
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ARDEŞEN'DE SIRADIŞI ESNAF
ARDEŞEN'DE SIRADIŞI ESNAF "OSMANLI PİVAVCISI"
GÜLÜMSEMEYİ UNUTMAYALIM
GÜLÜMSEMEYİ UNUTMAYALIM