RİZE İLÇELERİNİ İLGİLENDİREN TOPLANTI

Çamlıhemşin, Hemşin, Fındıklı, Ardeşen ve Pazar ilçelerini ilgilendiren Katı Atık Aktarım Tesisi ile ilgili toplantı düzenlendi

RİZE İLÇELERİNİ İLGİLENDİREN TOPLANTI
RİZE İLÇELERİNİ İLGİLENDİREN TOPLANTI Neco Yarıcı
Advert

İlçeleri ilgilendiren Katı Atık Aktarım Tesisi ile ilgili toplantı

 

Rize Valisi Kemal Çeber başkanlığında, Çamlıhemşin, Hemşin, Fındıklı, Ardeşen ve Pazar ilçelerini ilgilendiren Katı Atık Aktarım Tesisi ile ilgili toplantı düzenlendi.

Düzenlenen toplantıda; genel durum, sorunlar ve iyileştirilmelere yönelik yapılan çalışmalar hakkında görüşülerek fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantı sonrası değerlendirmede bulunan Vali Çeber; “İlimiz doğası ile çok özel bir konuma sahip. Bu doğayı korumak bizim en önemli görevlerimizden bir tanesidir. Bizde bu doğrultuda çalışmalar yürüterek, Rize’nin bu güzel yüzünü korumayı hedefliyoruz“ şeklinde konuştu.

cop.jpg

Düzenlenen toplantıda Pazar Kaymakamı Ayhan Terzi, Pazar belediye başkanı Ahmet Basa, Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, Fındıklı Belediye Başkanı Ercüment Şahin Çervatoğlu, Hemşin Belediye Başkanı Halim Kazım Bekar, Çamlıhemşin Belediye Başkan Vekili Bilal Yağcı, Karayolları Bölge Müdür Yardımcısı, İl Özel İdaresi Müdür V., Kaçkar Birlik Müdürü, Çevre ve Şehircilik İl Müdür Yardımcısı, Çoruh Elektrikten ve Botaş’tan da personeller de hazır bulundu

HABER: PAZAR53

Çamlıhemşin Hemşin Fındıklı Ardeşen Pazar Katı Atık Aktarım Tesis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
RUS ÇİFT VİRÜS NEDENİYLE ARDEŞEN'DE YAŞIYORLAR
RUS ÇİFT VİRÜS NEDENİYLE ARDEŞEN'DE YAŞIYORLAR
HAMİDİYE GURUP SOSYAL MEDYAYI SALLADILAR
HAMİDİYE GURUP SOSYAL MEDYAYI SALLADILAR