TRABZON RİZE ET TIRNAK GİBİDİR

Maçta sonra attığımız mizahi başlık eğer Ç.Rizespor camiasını ve taraftarlarını üzmüşse affola! Biz kendimizi Trabzonspor ve Rizespor camialarının birer ferdi olarak görüyoruz.

TRABZON RİZE ET TIRNAK GİBİDİR
TRABZON RİZE ET TIRNAK GİBİDİR Neco Yarıcı
Advert

Trabzonspor maçından sonra attığımız manşet, iki takımın bir ailenin fertlerinin olduğunu, abi kardeşliğini anlatmak açısından, ligin de son maçı olması nedeniyle bir mizahi başlıktı.

Benzer başlığı Rizespor da kazanmış olsaydı kullanacaktık. Çünkü iki kulüp bizim için et ve tırnak gibidir. Hiçbir şekilde ayrılmaz bir bütündür.

Tabii ki rekabet olacaktır. Zaman zaman bir ailenin içinde kırgınlıklar da yaşanabilir. Ama bunlar, aileyi hicbir zaman bölemez, parçalayamaz, bütünlüğüne zarar veremez.

Karadeniz Gazetesi de bu ailenin sesi, kulağı ve dili olarak önemli bir parçasıdır. İki kulübün de hakkını hukukunu her zaman koruyup kollamasını bilmiştir. Bundan sonra da aynı cizgisinde devam edecektir.

Attığımız başlık belli ki ailemizin Rize kanadında üzüntü yaratmış. Ancak şu bilinsin ki; biz Karadeniz Gazetesi olarak her zaman, her koşulda Rizespor’un, Trabzonspor’un, tüm Karadeniz takımlarının yanındayız. Aksini düşünme kabesle iştigaldir.

Karadeniz Gazetesi olarak 41 yıl önce yola çıkarken gücümüzü aldığımız en önemli şeylerden biri olarak Rize şehri ve Rizespor taraftarları olduğunu biliyoruz. Bu desteğe hiçbir zaman ihanet etmeyiz. Varsa bir hatamız özür dilemesini biliriz. Özür dilemekten de gocunmayız.

Yeşil-mavili taraftarlarımızın ve camianın gönlü rahat olsun. Ellerinde tuttukları bu gazete bizim değil onların eseridir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
RUS ÇİFT VİRÜS NEDENİYLE ARDEŞEN'DE YAŞIYORLAR
RUS ÇİFT VİRÜS NEDENİYLE ARDEŞEN'DE YAŞIYORLAR
HAMİDİYE GURUP SOSYAL MEDYAYI SALLADILAR
HAMİDİYE GURUP SOSYAL MEDYAYI SALLADILAR