TURKLAZ.COM HABER İHBAR HATLARIMIZ

Yapmanız gereken çok basit 0507 665 11 11 nolu numarasını telefonunuza kaydedip Whatsapp aracılığı ile Haber, resim veya videolarınızı whatsapp aracılığı ile mesaj olarak bize göndermek. 24 saat boyunca açık olan hattımızda editörlerimiz gönderilerinizin takibini titizlikle yapıp, değerlendirecektir.

TURKLAZ.COM HABER İHBAR HATLARIMIZ
TURKLAZ.COM HABER İHBAR HATLARIMIZ Neco Yarıcı
Advert

Yayın hayatımıza 01 Ekim 2019 Tarihinde start verdik....turklaz.com okuyucuları ile her platformda iletişim halinde olmaya özen gösteriyor. Facebook, instagram,Twitter’dan turklaz.com'a ulaşabileceğiniz gibi Whatsapp İhbar hattı ile günün her saatinde iletişimde olabilirsiniz. 

Whatsapp İhbar hattı ile yaşadığınız sıkıntıları, haber değeri taşıdığına inandığınız olayları ve gündeme gelmesini istediğiniz konuları bizimle paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken çok basit 0507 665 11 11 nolu numarasını telefonunuza kaydedip Whatsapp aracılığı ile Haber, resim veya videolarınızı whatsapp aracılığı ile mesaj olarak bize göndermek. 24 saat boyunca açık olan hattımızda editörlerimiz gönderilerinizin takibini titizlikle yapıp, değerlendirecektir.turklaz.com'a ulaşabileceğiniz iletişim kanalları :

 

turklaz turklaz.com turklaz haber hattı

turklaz turklaz.com turklaz haber hattı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
RUS ÇİFT VİRÜS NEDENİYLE ARDEŞEN'DE YAŞIYORLAR
RUS ÇİFT VİRÜS NEDENİYLE ARDEŞEN'DE YAŞIYORLAR
HAMİDİYE GURUP SOSYAL MEDYAYI SALLADILAR
HAMİDİYE GURUP SOSYAL MEDYAYI SALLADILAR