BAŞKAN KAHYA'DAN NOSTALJİ

Ardeşen Belediyesi sosyal sorumluluk projesi kapsamında başlattığı ve çoğumuzun nostalji olarak baktığı Bayram Tebrik kartlarını yeniden gündeme aldı.

BAŞKAN KAHYA'DAN NOSTALJİ
BAŞKAN KAHYA'DAN NOSTALJİ Neco Yarıcı
Advert

Ardeşen Belediye Başkanı Kahya' Unutulan Bir Geleneği Başlattı

Ardeşen Belediyesi sosyal sorumluluk projesi kapsamında başlattığı ve çoğumuzun nostalji olarak baktığı Bayram Tebrik kartlarını yeniden gündeme aldı. Yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla, Belediye bayram tebrik kartlarını ücretsiz olarak öğrencilere dağıtarak, söz uçar yazı kalır ifadesine hayat verdi.

Bu anlamda Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya'da bayram tebrik kartı yayımladı.

Tebrik kartı içeriği şu şekilde; "Çok kıymetli hemşehrilerim; toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan bayram günlerinde, başta aile büyüklerimiz olmak üzere bütün yakınlarımızı, komşularımızı, şehit ve yakınlarını, gazilerimizi, hasta ve kimsesizleri, huzurevlerindeki yaşlılarımızı ve yetiştirme yurtlarındaki çocuklarımızı ziyaret etmeliyiz. Sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin yaşandığı bu güzel günlerde muhtaç durumda olanlara destek olmalı, hiç kimseyi bu bayram coşkusunun dışında bırakmamaya özen göstermeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramınızı en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım."

Avni KAHYA

Ardeşen Belediye BaşkanıArdeşen Belediye Başkanı Avni KAHYA Tebrik kartları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
RUS ÇİFT VİRÜS NEDENİYLE ARDEŞEN'DE YAŞIYORLAR
RUS ÇİFT VİRÜS NEDENİYLE ARDEŞEN'DE YAŞIYORLAR
HAMİDİYE GURUP SOSYAL MEDYAYI SALLADILAR
HAMİDİYE GURUP SOSYAL MEDYAYI SALLADILAR