ARDEŞENLİ GENÇ GİRİŞİMCİ

Rize, Ardeşenli genç girişimci Yavuz Ayhan ÖNDER, Türkiye'de ve Uluslararası alanda yeni projeleri ile son zamanlarda adından oldukça söz ettiriyor.

ARDEŞENLİ GENÇ GİRİŞİMCİ
ARDEŞENLİ GENÇ GİRİŞİMCİ Neco Yarıcı
Advert
ÖNDER, İstanbul'da kurduğu DİDİVOR Bilişim ve Yapım şirketi ile başarılı işlerde imzası bulunuyor. Türkiye'nin önde gelen kurumsal şirketlerine Web tasarım, Web Hosting, ve Sunucu desteği gibi destek hamleleri ile kendi alanında oluşum gerçekleştirerek kurduğu ekibi ile tüm altyapılarını kısa sürede şirketine katarak bu alanda hizmetini yukarılara taşıdı. Hedefi Bunlar ile sınırlı olmadı, Organizasyon ve Produksiyon alanında araştırma ve çalışmalarına hız kesmeden devam ederek Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Dombra Marşı Arapça Müzik Ve Klibinin projesinde yer aldı. Nogay marşı ile tüm Türk Uluslarına, Cumhurbaşkanımıza yaptığı DOMBRA şarkısı ile tüm seçim meydanlarında ve dünyada ses getiren şarkısının Söz ve Bestecisi ARSLANBEK SULTANBEKOV'u şirketine katarak önemli projeler içinde kollarını sıvadı.
Arslanbek Sultanbekov
Bu yıl İstanbul'da gerçekleştirilen , Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ve İçişleri Bakanımız Süleyman SOYLU'nun ev sahipliğini yaptığı 46 ülke, 15 uluslararası kuruluş, Bakanlar, Bakan yardımcıları ve çeşitli düzeylerde heyet başkanlarının katılımıyla Budapeşte Süreci 6. Bakanlar Konferansı nın gerçekleşmesinde DİDİVOR olarak organizasyonluğunu üstledi. TRT'nin Reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul dizisinin müziklerinde pay sahibi olarak, Türkiye'nin en büyük FİLM şirketi BOZDAĞ Yapım şirketi ile çalışmalara dahil oldu. BOZDAĞ Yapım ın Yönetim Kurulu Başkanı ve Ülkemizin önemli isimlerinden Sn. Mehmet BOZDAĞ ile kültür ve sanat anlamında ülkemiz adına önemli hizmetler içinde çalışmalar kaydediyor. Yavuz Ayhan Önder “Kurulduğu günden bugüne kültürel ve sanatsal işler yapan Didivor Bilişim yapım; menajerlik, yayıncılık, proje geliştirme ve organizasyon çalışmalarında başarılı işlere imza atmayı ilke edindik. Ülkemizin değerlerini tanıtmak, yaygınlaştırmak ve global değerde projeler, organizasyonlar üretmek amacıyla çalışıyoruz..Didivor Yapım, faaliyet gösterdiği sektörde güvenilirliği, müşterilerine gösterdiği özen ve kaliteli hizmet anlayışıyla özellikle tercih edilen firma olmayı başarmıştır. Sektörlerindeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesi ve Türkiye’nin her yerine dünyayla eş zamanlı sunabilmesi, Didivor Yapım’ın ulaştığı liderliğin temel nedenlerinden birini oluşturmaktadır.” dedi Gerçekleştirdiği çeşitli organizasyonlar şöyle; Dombra Marşı (Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Dombra Marşı Arapça Müzik ve Klibi) 15 Temmuz Marşı Mevlana Ödül Töreni Sanatçı Temini 15 Temmuz Rusça Marşı Başbakan Binali Yıldırım Marşı Antalya B.B Menderes Türel Seçim Marşı Yapıkredi, Fıat, Turkcell Reklam Filmi Oyuncu Cast Türk Dünyası Albümü İBB Akhmed Akhmedov Albümü İBB Zagipa İmangazieva Albümü Beyoğlu Taksim Meydanı 15 Temmuz Etkinlikleri Denizli Spor Marşı Sancaktepe Spor Marşı Ordu Spor Marşı Kırımda Trt Avaz Kanalı İle Birlikte Müzik Yarışması İstanbul Valilik Binası ‘’ Sadrazamlık Makamı ‘’ Tanıtım Filmi 1v1y.Com, Reklam Filmi Oyuncu Cast ve Dahası... ÖNDER ''Başarıya ulaşmak için, bir hedef noktası belirlemek gerekir. Zaman zaman inişli çıkışlı yollarla karşılaşabilirsiniz, fakat bir bakmışsınız azminiz , sabrınız sizi hedefinize ulaştırmış olur.. Unutmayın; Risk almadan başarı kazanılmaz. Başarı her zaman daha çok çalışmak , daha çok mücade etmek ve daha çok araştırmaktan geçer'' sözleri ile gençlere mesaj veriyor. Yavuz Ayhan ÖNDER'e ,sahibi olduğu DİDİVOR şirketi ekibine başarılarından dolayı teşekkür eder, çalışmalarından başarılarının devamını dileriz.Mehmet Bozdağ
HABER: MEDYALAZ
yavuz ayhan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
RUS ÇİFT VİRÜS NEDENİYLE ARDEŞEN'DE YAŞIYORLAR
RUS ÇİFT VİRÜS NEDENİYLE ARDEŞEN'DE YAŞIYORLAR
HAMİDİYE GURUP SOSYAL MEDYAYI SALLADILAR
HAMİDİYE GURUP SOSYAL MEDYAYI SALLADILAR