ARDEŞEN'DE 2 MAHALLEYE YENİ İMAR

Ardeşen İlçesine bağlı Işıklı ve Konak Tepe Mahalleleri için yeni imar planı yapılacak. Konu ile ilgili Ankara'dan gelen İller Bankası Genel Müdürlüğü İmar ekibi Belediye Başkanı Avni Kahya ile görüştü.

ARDEŞEN'DE 2 MAHALLEYE YENİ İMAR
ARDEŞEN'DE 2 MAHALLEYE YENİ İMAR Neco Yarıcı
Advert
Ardeşen'e bağlı Işıklı ve Konak Tepe Mahalleleri için yeni imar planı hazırlanacak. Ankara İller Bankası Genel Müdürlüğü İmar ekibi ile Belediye Başkanı Avni Kahya yaptığı toplantıda yeni imar planı için vatandaşlarla da görüşüleceğin altı çizilirken,yapılacak olan yeni imar planının ortak paydada devlet, belediye ve vatandaşın ortak kararı olacaktır denildi.

 

Konu ile ilgili Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya şunları kaydetti; "Ankara İller Bankası Genel Müdürlüğü İmar ekibi ile Işıklı için düşündüğümüz imar planlaması konusunda verimli bir toplantı yaparak karşılıklı istişarelerde bulunduk. İlçemize bağlı Işıklı ve Konak tepe mahallelerimizde uygulanacak yeni imar planımız ile ilgili vatandaşlarımızın da  görüşmeleri alınarak proje son şeklini alacaktır. İlçemize şimdiden hayırlı uğurlu olsun." Diye konuştu.

 HABER: ARDEŞENİNSESİ

ARDEŞEN IŞIKLI MAHALLESİ ARDEŞEN MAHALLE İMAR İMAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
RUS ÇİFT VİRÜS NEDENİYLE ARDEŞEN'DE YAŞIYORLAR
RUS ÇİFT VİRÜS NEDENİYLE ARDEŞEN'DE YAŞIYORLAR
HAMİDİYE GURUP SOSYAL MEDYAYI SALLADILAR
HAMİDİYE GURUP SOSYAL MEDYAYI SALLADILAR