BAŞARININ DOĞRU ADRESİ YAVUZ SELİM

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında yapılan LGS’nda Ardeşen ilçesinde ortaokullar arasında Yavuz Selim Ortaokulu 1. Olarak farkını ortaya koymuştur.

BAŞARININ DOĞRU ADRESİ YAVUZ SELİM
BAŞARININ DOĞRU ADRESİ YAVUZ SELİM Neco Yarıcı
Advert

HABER: NECO YARICI-TURKLAZ.COM

Ardeşen Yavuz Selim Ortaokulu 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında yapılan LGS’nda Ardeşen ilçesinde ortaokullar arasında 1.oldular.

 

Konuyla ilgili bir açıklama yapan okul müdürü Ali Rıza Hacıoğlu yaptığı yazılı basın açıklamasında; Yavuz Selim Ortaokulu yıl içerisinde gerek sosyal alanda gerekse kültürel alanlarda da göstermiş olduğu başarılı faaliyetlerine akademik olarak 1. olmasıyla da bu başarısını taçlandırmıştır.Böylece Ardeşen’in en çok tercih edilen ortaokulu misyonunu üstlenmiştir.

Ayrıca bu yıl yapılan LGS’nda   Fen Bilgisi ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerinde  de ilçe genelinde 1.lik ipini göğüsleyerek başarısını pekiştirmiştir.

2019-2020 Eğitim –Öğretim Yılında da Yavuz Selim Ailesi daha da güçlenerek başarının doğru adresi olmaya devam edecektir dedi.


 

Ayrıca Ardeşen İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Reşat Yazar yazılı açıklamasında; LGS İlçe Birincisi Yavuz Selim Ortaokulumuzu ziyaret edip tebrik ettik. Tebrikler 2023 Eğitim Vizyonu Yavuz Selim Ortaokulu Ailesine Mutlu Çocuklar ,Güçlü Türkiye...

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, oturan insanlar

2019 LGS alt test net ortalamalarına göre Rize ilimiz Türkçe ve Din Kültürü Ahlak Bilgisi testlerinde Türkiye 1.si, genel ortalamada Türkiye 4.sü olmuştur.

HİÇ BİR BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR.
Eğitim bir süreçtir .Bu süreçte katkısı olan bütün paydaşlarımıza teşekkür ediyorum. Sayın Valimize , SayınKaymakamlarımıza , İl Mili Eğitim Müdürümüze, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize , Şube Müdürlerimize, Okul Müdürlerimize , Müdür Yardımcılarımıza, Zümre Başkanlarımıza, Aile Birliği Başkanlarımıza,bu başarıda asil emeği ve fedakarlığıyla öğrencilerimizin yarınlara hazırlanmasının asil mimari olan Öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyor ,velilerimizi de desteklerinden dolayı kutluyorum. Öğrenci Meclis Başkanlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum. Teminatımız olan öğrencilerimizi de yürekten kutluyor başarılarının devamını diliyorum. 2023 Eğitim Vizyonu... Mutlu Çocuklar, Lider ve Güçlü Türkiye dedi.

ardeşen yavuzselim ortaokulu ali reşat yazar ali rıza hacıoğlu lgs ardeşen rize milli eğitim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HORONDA
HORONDA "TULUMCİ MELEK" SHOW
TURKLAZ.COM HABER İHBAR HATLARIMIZ
TURKLAZ.COM HABER İHBAR HATLARIMIZ