ARDEŞENLİ İL TARIM MÜDÜRÜ ÖNEMLİ GÖREVE ATANDI

9 yıldır görev yaptığı Düzce İl Tarım Müdürü Harun Kabaoğlu Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğüne Tarım ve Orman Uzmanı olarak atandı.

ARDEŞENLİ İL TARIM MÜDÜRÜ ÖNEMLİ GÖREVE ATANDI
ARDEŞENLİ İL TARIM MÜDÜRÜ ÖNEMLİ GÖREVE ATANDI Neco Yarıcı
Advert

Düzce İl Tarım Müdürlüğünü yapan Ardeşenli Harun Kabaoğlu ataması ve 9 yıldır hizmet ettiği Düzce İl Tarım Müdürlüğü hakkında sosyal hesabından bir açıklama yaparak Düzce halkına veda etti.

DEĞERLİ DÜZCELİLER

18 Haziran 2012 tarihinde Düzce’de başlamış olduğum İl Müdürü görevimi 26 Haziran 2019 tarihinde resmi gazetede yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararnamesine istinaden tamamlayarak, Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğüne Tarım ve Orman Uzmanı olarak atanmış bulunmaktayım.
Bakanlıkta görev aldığım 7 aylık geçici görev haricinde, Düzce’de yaklaşık 6,5 yıldır aktif olarak İl Müdürü olarak yapmış olduğum görev süresi içerisinde, öncelikle bana bu görevi layık gören başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, birlikte çalışma imkanı bulduğum tüm bakanlarıma, valilerime, milletvekillerine, belediye başkanlarına, il genel meclisi başkan ve üyelerine, Düzce Üniversitesi’nin değerli akademisyenlerine, çok değerli çalışma arkadaşlarıma, başta ziraat odaları olmak üzere tüm tarım paydaşlarına ve değerli çiftçi kardeşlerime, çok değerli basın çalışanlarına, muhtarlarıma, kamu kurum ve kuruluşlarının değerli yönetici ve çalışanlarına, sivil toplum kuruluşlarına ve bizlere her türlü desteği veren isimsiz kahramanlara yürekten teşekkür ediyorum.
Düzce’de görev yaptığım süre içerisinde adaletten ve hak yolundan ayrılmadan görevimizi yapmaya çalıştık. Her zaman doğruluktan, haklıdan ve mazlumdan yana olduk. Hiç kimseyi ayırmadık, herkese eşit davrandık. Akçeli işlere hiç girmedik. Tamamıyla şeffaf bir yönetim anlayışı sergiledik. İl ve İlçe müdürlüklerindeki çalışma arkadaşlarımla çok uyumlu bir şekilde çalıştık. Onların sayesinde önemli başarılara hep birlikte imza attık. Düzce en genç il olmasına rağmen kurumsal olarak çok mesafe aldık. Sizlere huzurlu ve güzel bir kurum bırakarak ayrılıyorum. Bizden sonra görev alacak tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Çiftçilerimizin alın terinin karşılığını almaları için nerede görev alırsak alalım elimizden gelen her türlü katkıyı yapmaya devam edeceğim.
Benim bir hakkım varsa helal ediyorum. Sizler de helal ediniz. Sizleri asla unutmayacağım. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Allahaısmarladık DÜZCE.

HARUN KABAOĞLU
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HORONDA
HORONDA "TULUMCİ MELEK" SHOW
TURKLAZ.COM HABER İHBAR HATLARIMIZ
TURKLAZ.COM HABER İHBAR HATLARIMIZ