MUHTEŞEM ORGANİZSYON ARDEŞEN'DE YAPILDI

Ardeşen Belediyesi tarafından bu yıl 5.si tertip edilen uluslararası Streetboll Sokak basketbol turnuvası 350 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilirken, finalde Rize ve Isparta takımları kıyasıya mücadele etti.

MUHTEŞEM ORGANİZSYON ARDEŞEN'DE YAPILDI
MUHTEŞEM ORGANİZSYON ARDEŞEN'DE YAPILDI Neco Yarıcı
Advert

FOTO: SALİH NAVDAR-OSMAN EMRE ERGÜN

Ardeşen Belediyesinin 5-8 Temmuz 2019 tarihleri arasında düzenlediği, Türkiye’nin çeşitli il ve ilçeleri başta olmakla birlikte yabancı sporcularında katıldığı 5. Uluslararası Streetboll Sokak Basketbol Turnuvası sona erdi.

Görüntünün olası içeriği: 21 kişi, Metin Kose dahil, gülümseyen insanlarGörüntünün olası içeriği: Metin Kose ve Ahmet Naci Aytemiz, gülümseyen insanlar, takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Avni Kahya dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve telefon

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, spor yapan insanlar, sahnedeki insanlar, ayakkabılar, gökyüzü, basketbol sahası ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve açık havaArdeşen Belediyesinin mihmandarlığında, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Rize Valiliği, Ardeşen Kaymakamlığı, Spor Toto, Rize İl Spor Müdürlüğü, Ardeşen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Ardeşen İlçe Spor Müdürlüğü, Çaykur ve Ayder Su ’yun katkılarıyla düzenlenen turnuvaya ülkenin birçok yerinden ve yabancı ülke takımlarının katıldığı Basketbol turnuvası kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu.

Turnuva sonunda dereceye giren takımlar şu şekilde sıralandı:

Küçük erkekler:

1.Team Rose (Rize)

2.Sulu Boyalar (Rize)

3.Didiler (Rize)


 

Büyük Kadınlar:

1.Dangerus (Giresun)

2.Çotanaklar(Giresun)

3.Nata (Gürcistan)

4.Canik2 (Samsun)

5.Maisa (Gürcistan)

6.Canik4 (Samsun)

Büyük Erkekler:

1.Spartaküs (Isparta)

2.Jigubugule(Rize)

3.Fög (Ankara)

4.Hamam Taşı Gümüşten (Ordu)

5.Spartas (Isparta)

6.İskenderun Mets ( İskenderun)

Düzenlenen Ödül Törenine Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, Belediye Başkan Yardımcısı Kenan Hatipoğlu, İl Genel Meclisi Üyesi İbrahim Önder,  İlçe Spor Müdürü Ali Osman Önçıarak, Belediye Meclis Üyesi Fatih Öney, Havva Sinan, Cumali Özdoğan, Zafer Sual, Arbelsan Şirket Müdürü Numan Balcan, Turnuva Direktörü Erdal Kaptan ve Salih Navdar katıldı.

Ardeşen Belediyesi Tarafından düzenlenen muhteşem etkinlik tüm katılımcıların basın mensuplarına verdiği büyük Ardeşen Pozu ile son buldu.

 


HABER: ARDEŞENİN SESİ

ARDEŞEN ARDEŞEN BELEDİYESİ uluslararası Streetboll Sokak basketbol turnuvası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
RİZE'NİN “EN”LERİ – 2019
RİZE'NİN “EN”LERİ – 2019
ARTVİN-RİZE HAVALİMANI GÖRSELİ YAYINLANDI
ARTVİN-RİZE HAVALİMANI GÖRSELİ YAYINLANDI