HİSARCIKLIOĞLU ARDEŞEN'E GELİYOR

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Rize’de yapacağı programlar kapsamında Ardeşen’e geliyor

HİSARCIKLIOĞLU ARDEŞEN'E GELİYOR
HİSARCIKLIOĞLU ARDEŞEN'E GELİYOR Neco Yarıcı
Advert

TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu' ndan Rize Programı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu 12 - 13 Temmuz 2019 tarihleri arasında ilimiz Rize' de bir dizi ziyaret gerçekleştirecektir. TOBB Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu Rize Programı dahilinde, 13 Temmuz 2019 Cumartesi günü saat: 12.00' da Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası (Ardeşen TSO)' na ziyaret gerçekleştirecektir.Hisarcıklıoğlu, 12 Temmuz Cuma ve 13 Temmuz Cumartesi günleri Rize'de bir dizi ziyaret gerçekleştirecek.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Rize Programı dahilinde, 13 Temmuz 2019 Cumartesi günü saat 12.00' da Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyaret gerçekleştirecek.

Görüntünün olası içeriği: 12 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Kuyumcu, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada “Göreve geldiğimiz andan itibaren Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ilk kez ilçemizde ağırlamanın onurunu yaşayacağız. Ardeşen’e olan sevdamızın bilincinde olan Sayın Hisarcıklıoğlu için ilçemizin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Sayın Hisarcıklıoğlu, bulunduğumuz her ortamda Ardeşen’e olan özel ilgisini bizlere dile getiriyor. Kendilerinin ilgisi ve desteğini yapacağımız çalışmalar ve sevdamız ile birleştirdiğimiz zaman ilçemizin hak ettiği seviyeye ulaşacağına inancım tamdır.” Dedi.

TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Kuyumcu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ARTVİN-RİZE HAVALİMANI GÖRSELİ YAYINLANDI
ARTVİN-RİZE HAVALİMANI GÖRSELİ YAYINLANDI
ORDA BİR
ORDA BİR "LAZ" KÖYÜ VAR ÇOK UZAKTA