BÜYÜK ETKİNLİK MERKEZİ "ARDEŞEN"

Doğu Karadeniz'de 17-21 Temmuz 2019 tarihleri arasında yapılan 1.Uluslararası Kaçkar Bisiklet Yarılı Kültür ve Sanat Festivalinin finali Ardeşen'de yapıldı. Gala gecesinde Karadenizli sançtı Vira Cemal sahne aldı.

BÜYÜK ETKİNLİK MERKEZİ
BÜYÜK ETKİNLİK MERKEZİ Neco Yarıcı
Advert

Bu yıl ilki yapılan Uluslararası Kaçkar Bisiklet Yarışı Kültür ve Sanat Festivalinin finaline Ardeşen Ev sahipliği yaptı. Ardeşen Belediyesinin sponsorluğunda yapılan gala gecesi öncesi konuk ekipler Belediye Başkan Yardımcısı Kenan Hatipoğlu'nu Başkanlık Makamında ziyaret ederek ülkelerinden getirdikleri hediyeleri kendisine takdim etti. Heyet Belediye binası önünde hatıra fotoğrafı çekildikten sonra Ardeşen İlçe Kaymakamlık önünden festivalin yapılacağı yer olan İlçe eski otobüs terminaline yürüdü ve ardından gala gecesi start aldı.

Türkiye Amasya Gençlik Merkezi, Azerbaycan, İran, Romanya, Sırbistan ve Gürcistan'dan halk oyunları ekipleri ülkelerinin kültürünü halk oyunları dansları ile tanıtırken protokol tarafından her bir ülkeye Belediye ve organizasyon heyeti tarafından hediye verildi.

 

Şölen havasında geçen gala gecesine Ardeşen Belediye Başkan Yardımcısı Kenan Hatipoğlu, Mustafa Ön, İl Genel Meclis Üyesi İbrahim Önder, Belediye Meclis Üyeleri Fatih Öney, Cumali Özdoğa ve Zafer Sual katılırken, gecenin sonunda Karadenizli sanatçı Vira Cemal sahne aldı.


HABER: ARDEŞENİNSESİ.COM

Uluslararası Kaçkar Bisiklet Yarışı Kültür ve Sanat Festivali TURKLAZ TURKLAZ.COM ARDEŞENİNSESİ.COM SALİH NAVDAR ARDEŞEN BELEDİYESİ VİRA CEMAL ARDEŞEN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
RUS ÇİFT VİRÜS NEDENİYLE ARDEŞEN'DE YAŞIYORLAR
RUS ÇİFT VİRÜS NEDENİYLE ARDEŞEN'DE YAŞIYORLAR
HAMİDİYE GURUP SOSYAL MEDYAYI SALLADILAR
HAMİDİYE GURUP SOSYAL MEDYAYI SALLADILAR