ARDEŞENLİ SİYASETÇİ İYİ PARTİ "GİK" ÜYELİĞİNE ADAY

3 Ağustos tarihinde yapılacak olan İYİ PARTİ Kongresinde Ardeşenli eski 21. ve 23. Dönem Kocaeli Milletvekili , Cumali Durmuş Genel İdare Kurulu üyeliğine aday olduğunu açıkladı.

ARDEŞENLİ SİYASETÇİ İYİ PARTİ
ARDEŞENLİ SİYASETÇİ İYİ PARTİ Neco Yarıcı
Advert

 İYİ PARTİ Kongresinde Ardeşenli eski 21. ve 23. Dönem Kocaeli Milletvekili , Cumali Durmuş Genel İdare Kurulu üyeliğine aday olduğunu açıkladı.

İYİ Parti Başkanlık Divanın aldığı Kararla 3. Ağustos Cumartesi günü yapılacak kongremizde parti kurulları seçim listesinin Çarşaf liste olarak yapılacağı ilan edilmiştir. Bende Kurucu Üyesi olduğum İYİ Partimizin 3 Ağustos’ta yapılacak büyük kongresinde, Milli değerlerimizi, Cumhuriyetimizin kuruluş felsefesini yeniden ihya etmek iddamızı güçlü bir şekilde gerçekleştirmek ve ülkemizi yaşanabilir, hak, adalet ve fırsat eşitliğinin yeniden tesis edildiği bir Türkiye inşaasına katkı koymak ve büyük Türk Milletine hizmet etmek için, Genel İdare Kurulu üyeliğine adayım. Dost ve partilerimin destek ve teveccühlerine mazhar olmak benim için bir şereftir. Saygılarımla.

Cumali Durmuş Kimdir?

Aslen Rize-Ardeşen Bayırcık Köyünden olan Cumali Durmuş 5 Ekim 1962 tarihinde Kocaeli, Maşukiye'de doğdu. Babasının adı Mustafa, annesinin adı Selime'dir. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari İlimler Fakültesi'ni bitirdi.

İş Adamı olarak çalışma hayatını sürdürdü. 21. ve 23. Dönem Kocaeli Milletvekilidir.

İngilizce bilen Durmuş, evli ve dört çocuk babasıdır.

İYİ PARTİ CUMALİ DURMUŞ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
RİZE'NİN “EN”LERİ – 2019
RİZE'NİN “EN”LERİ – 2019
ARTVİN-RİZE HAVALİMANI GÖRSELİ YAYINLANDI
ARTVİN-RİZE HAVALİMANI GÖRSELİ YAYINLANDI