FISFIS İSMAİL ARDEŞEN'DE DÜĞÜNDE HORONLA COŞTU

ATV Ekranlarında yıllardır devam edn "ÇOCUKLAR DUYMASIN" Adlı dizide rol alan Rizeli sanatçı "FISFIS İSMAİL" Süleyman yağcı Ardeşen Konfor Düğün Sarayı'nda katıldığı düğünde horon oynayarak coştu.

FISFIS İSMAİL ARDEŞEN'DE DÜĞÜNDE HORONLA COŞTU
FISFIS İSMAİL ARDEŞEN'DE DÜĞÜNDE HORONLA COŞTU
Advert

ATV Ekranlarında yıllardır devam edn "ÇOCUKLAR DUYMASIN" Adlı dizide rol alan Rizeli sanatçı "FISFIS İSMAİL" Süleyman yağcı Ardeşen Konfor Düğün Sarayı'nda katıldığı Songül Örsoğlu ve Muhittin Selimoğlu çiftinin düğünde horon halkasına girerek kurtlarını döktü.

Süleyman Yağcı Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

 

Süleyman Yağcı yani televizyon dünyasında ekran severler tarafından bilindiği isim ile Fısfıs İsmail hakkında merak edilenler. Kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? hangi dizi ve filmlerde rol aldı? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1964 doğumlu Süleyman Yağcı 2004 yılında rol aldığı Çocuklar Duymasın isimli dizide Fısfıs İsmail karakteri ile tanınmıştır. Asıl mesleği ambulans şoförlüğü olan başarılı oyuncu uzun yıllardır, Sarıyer İstinye Devlet Hastanesi’nde ambulans şöförü olarak iş hayatını da sürdürmektedir.

Bugüne kadar Çiçek Taksi, Kara Melek, Tatlı Kaçıklar, Ayrılsak da Beraberiz, Yılan Hikayesi, Dikkat Bebek Var, Eyvah Kızım Büyüdü, Üvey Baba, Reyting Hamdi, Çocuklar Duymasın, Emret Komutanım, Kadın Her Zaman Haklıdır, Saklambaç, Doktorlar, Güldünya, Osmanlı Cumhuriyeti, Geniş Aile, Bana Bir Soygun Yaz, Zeyrek İle Çeyrek gibi projelerde yer almıştır.

Süleyman Yağcı aslen Rize’lidir ve Rize’de dünyaya gelmiştir. Aslan burcudur

 

İŞTE O GÖRÜNTÜLER....

fısfıs ismail süleyman yağçı ardeşen fısfıs ismail çocuklar duymasın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"