PATİKAA.COM 5 YAŞINDA

‘Bu Toprağın İnternet Sitesi’ sloganıyla 1 Ağustos 2014 tarihinde yayın hayatına merhaba diyen patikaa.com artık 5 yaşında.

 PATİKAA.COM 5 YAŞINDA
 PATİKAA.COM 5 YAŞINDA
Advert

%100 Karadeniz sitesi olan patikaa.com’un yayın içeriği de hepinizin malumu üzerine siyaset ve 3.sayfa haberlerinin yer almadığı tamamen kültür-sanat, çevre-doğa, turizm ve tarih ağırlıklı bir internet sitesi.

İlk kez bu tarzda Karadeniz bölgesinde bir internet sitesini zorluklarını zaman zaman yaşasak ta okuyucularımızın bize verdiği destekle 5 yıl gibi kısa sürede çok büyük kademeler kat ettik.

Karadeniz’de yapılmayan bir anlayışla içeriğimize uygun olarak okuyucularımıza haberlerimizi ve bilgilerimizi paylaştık. Öylesine güzel geri dönüşümler aldık ki bu bize daha büyük şevk verdi, umut erdi.

 

Bu 5 yılda bu satırlara sığmayacak başarılarda elde ettik. Yeterli mi asla. Bizler Karadeniz halkının sağduyusuna inanan yayın kurulu olarak ileriye dönük çok daha büyük işler yapacağımızı biliyoruz. Çalışmalarımızı da bu doğrultuda sürdürüyoruz.

Zaman zaman performansımızda bir düşüş olduğunun da farkındayız, hele ki son dönemlerde. Onun içinde affınıza sığınıyoruz 

Klasikleşmiş Karadeniz sitesi tabusunu yıkan patikaa.com, İlerleyen zamanlarda çok daha iyi yerlere geleceğinden şüpheniz olmasın.

Bize 5 yıl gibi kısa sürede bugünlere taşıyan tüm okuyucularımıza sonsuz şükranlarımızı sunarız.

İyi ki varsın Karadeniz!

www.patikaa.com

patikaa patikaa.com patika medya
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"