İŞTE ARDEŞEN'İN YENİ KAYMAKAMI

Ardeşen Kaymakamı Emrah Yılmaz'ın İçişleri Bakanlığı Mülkiye Müfettişliği Görevine Atanmasının Ardından Boşalan Ardeşen Kaymakamlığına Yeni Atama Gerçekleştirildi.

İŞTE ARDEŞEN'İN YENİ KAYMAKAMI
İŞTE ARDEŞEN'İN YENİ KAYMAKAMI
Advert

Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararnamesi ile 403 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirilirken Rize’nin Ardeşen Kaymakamlığına ise Bitlis Güroymak Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu atandı.

Ardeşen'in Yeni Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu, Aynı Zaman da Güroymak Belediye Başkanlığına Kayyum Olarak da Atanmıştı.

UFUK ÖZEN ALİBEYOĞLU KİMDİR?

1981 yılında Bayburt'ta doğdu. İlköğrenimi Bayburt, Lise öğrenimini Gümüşhane'de tamamladı. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden 2004 yılında mezun oldu. Avrasya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Yönetim Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisansını tamamladı.  Evli eşi İngilizce öğretmeni, iki çocuk babasıdır. 2007 yılında Maliye Bakanlığında Vergi Denetmen Yardımcısı olarak göreve başladı. İçişleri Bakanlığı tarafından açılan sınavı kazanarak 2009 yılında Gümüşhane Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. Çaykara ilçesinde vekâleten, Trabzon Düzköy, Posof Kaymakamlığında asaleten görev yaptı. İçişleri Bakanlığının onayı ile Güroymak Kaymakamlığına ve Güroymak Belediye Başkanlığına Kayyum olarak atandı. 26.11.2016 tarihinde görevine başladı.

Ufuk Özen Alibeyoğlu ardeşen ardeşen kaymakam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"