ARDEŞEN'DE 3 KUŞAKTAN KORO RESİTALİ

RİZE'nin Ardeşen ilçesinde, Özyanık ailesinin 3 kuşaktan bireyleri, Kurban Bayramı'nda bayramlaştıktan sonra yan yana dizilerek, hep bir ağızdan Erkin Koray'ın 'Fesuphanallah' şarkısını söyledi.

ARDEŞEN'DE 3 KUŞAKTAN KORO RESİTALİ
ARDEŞEN'DE 3 KUŞAKTAN KORO RESİTALİ Neco Yarıcı
Advert

Bayramda Buluşan 3 Kuşak, Koro Halinde Şarkı Söyledi

Ardeşen'e bağlı Simen köyünden yaşayan Özyanık ailesinin bireyleri, Kurban Bayramı dolayısıyla bir araya gelerek, bayramlaştı. Ailenin 3 kuşak bireyleri, yan yana dizilip, koro halinde Erkin Koray'ın 'Fesuphanallah' şarkısını seslendirdi. Özyanık ailesi şarkı söylerken çekilen görüntüler, sosyal medyada paylaşılınca çok sayıda kullanıcı tarafından beğenildi.  

 

Ailenin büyüklerinden Ali Özyanık, bayramlarda ve özel günlerde ailelerin bir araya gelmesinin önemli olduğunu belirterek, "Çok güzel bir bayram geçirdik. Hep birlikteyiz. Birlik ve beraberliğin güzelliği zaten budur. Allah birliğimizi daim eylesin. Birlik beraberlikte her zaman fayda var. Bu örf ve adetlerimizi sürekli yaşatmamız gerekiyor. Böyle bayram ve özel günlerde her zaman bir arada olmalıyız. Herkesin bayramı mübarek olsun" dedi.

Ailenin bir araya gelmesini organize eden Mustafa Özyanık da amaçlarının gelecek nesillere geleneklerini aktarmak olduğunu söyleyerek, "Aile olarak hep birlikte bir arada olmak bambaşka bir duygu. Kentten, kent ve ülke dışından akrabalarımla irtibata geçip, bayramda bir araya geldik. Torunlar, yeğenler, çocuklar bir arada bayramın coşkusunu yaşadık. Erkin Koray'ın 'Fesuphanallah' şarkısı çalındı o ara. Bir anda kenetlenerek bu anı şarkı söyleyip ölümsüzleştirdik. Çok güzel ve anlamlı bir gün oldu" diye konuştu.

ARDEŞEN TURKLAZ TURKLAZ.COM ARDEŞEN 3 KUŞAK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
RUS ÇİFT VİRÜS NEDENİYLE ARDEŞEN'DE YAŞIYORLAR
RUS ÇİFT VİRÜS NEDENİYLE ARDEŞEN'DE YAŞIYORLAR
HAMİDİYE GURUP SOSYAL MEDYAYI SALLADILAR
HAMİDİYE GURUP SOSYAL MEDYAYI SALLADILAR