"DUTĞE" TUNCA BELEDİYESİ ELİT MASTER LİGİNDE

Her yıl düzenlenen ve gerek ülkemizde gerekse dünya basınında yer alan FORMULAZ Tahta Araba Yarışının anayurdu Rize, Ardeşen’e bağlı TUNCA beldesi, ismini sporda da duyurmak için kurdukları Master takımı ile ligimize katıldı.

Advert

HABER: NECO YARICI

Tunca’nın gelişimi ve marka değerinin yükselmesi için elinden gelen çabayı ve özveriyi ortaya koyan Tunca Belediye başkanı Sn. Ahmet Naci AYTEMİZ, Formulaz etkinliği ile birlikte futbolda da Tunca’nın adını duyurmak için kolları sıvadı.

Güzel ve şirin beldemizin adı ile kurulan Tunca Belediyesi Masterler takımı hem Tunca Beldesinin adını duyurmak hem de her yaşta sporun farkındalığını öne çıkarmak adına Ahmet Naci AYTEMİZ başkanın desteği ile ligimizde yerini alacak.

Tunca Belediyesi Başkanı  Ahmet Naci AYTEMİZ, Doğu Karadeniz Lig koordinatörü Şeref YEREBAKAN, bölge sorumlusu Osman BALCI, takım yönetici ve oyuncularından Macit TERZİ, İbrahim SANDIKÇI,  Rıza TOPÇU, Murat GÜL, Murat AYTEMİZ, Hakkı KUMBASAR, Osman AYTEMİZ, Cabir ÇAKIR, Kadir SANDIKÇI, Recep AYTEMİZ ve İbrahim GÜL ligimizde ilk defa mücadele edecek anlamlı imza töreninde bir araya geldiler.


İmza sonrası konuşan Ahmet Naci AYTEMİZ; FORMULAZ Tahta Araba Yarışı ile ülke genelinde ses getiren Tunca Beldesi, bu kez de Master dünyasında ses getirecek diyerek heyecanını ortaya koydu.


Bizlerde Tunca Beldesi için emek sarf eden Ahmet Naci AYTEMİZ başkana teşekkür ediyor, Tunca Belediyesi Masterler takımına başarılar diliyoruz.

DUTĞE TUNCA BELEDİYESİ ELİT MASTER LİGİ Ahmet Naci AYTEMİZ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"