ARDEŞEN'DE SEVGİ DOLABI PROJESİ

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde eğitim öğretim veren Mesut Karaoğlu İlkokulunda 4C sınıfı Öğrencileri ve Öğretmeni Nevin Ökten Şeremet’in önemli katkıları ile "Sevgi Dolabı" kampanyası tamamlandı.

ARDEŞEN'DE SEVGİ DOLABI PROJESİ
ARDEŞEN'DE SEVGİ DOLABI PROJESİ
Advert

Bu kampanya ile Trabzon Farabi hastanesi Çocuk Onkoloji bölümünde tedavi gören minik hastalara Sevgi Dolabı adında bir dolap yaptırılarak içerisine birçok İl ve İlçeden gelen kıyafetleri yerleştirip, ihtiyacı olan miniklerimize, mücadelelerinde destek olmak hedefleniyor.
 

 
 

Bu doğrultuda İlçe Kaymakamı Sayın Ufuk Özen Alibeyoğlu basın mensuplarına kampanya ve gelinen nokta ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Kaymakam Alibeyoğlu "Öncelikle tüm Türkiye'ye örnek olacak bu kampanyayı planlayan ve hayata geçiren öğrencilere, sınıf öğretmeni Nevin Ökten Şeremet’e, Okul Müdürü Ahmet Okutan ve Okul Aile Birliği yönetimine çok teşekkür ediyorum.
Minik yavrularımızın lösemi ile savaşırken çektiği sıkıntıları yerinde görerek onların eksikleri olan kıyafet ihtiyacı için bir araya geldiler.
Sevgi Dolabı'ndan Çocuk onkoloji bölümünde bulunan çocuklar ücretsiz olarak yararlanabilecekler.
Bu Projeyi hayata geçiren ve dolabın doldurabilmesi için çevre il ve ilçelerden kıyafet gönderen herkese teşekkür ediyorum" İfadelerini kullandı.

Sevgi Dolabı Projesi kapsamında toplanan kıyafetlerin üzerlerine yaş aralığı belirtilerek Sevgi Dolabına götürüldü.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"