BAKANLIĞIN VERMİŞ OLDUĞU DESTEKLER İSTİŞARE EDİLDİ

Rize İl Tarım ve Orman Müdürlüğünce gerçekleştirilen, Bakanlığın vermiş olduğu destekler, projeler ve İl Müdürlüğü tarafından yapılan güncel çalışmalar hakkında bilgilerin verildi, İlçeler bazında çiftçilerin ve muhtarların karşılaştığı sorun, sıkıntı ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü toplantılar gerçekleşmiş oldu.

BAKANLIĞIN VERMİŞ OLDUĞU DESTEKLER İSTİŞARE EDİLDİ
BAKANLIĞIN VERMİŞ OLDUĞU DESTEKLER İSTİŞARE EDİLDİ
Advert

HABER: NECO YARICI-TURKLAZ.COM

ARDEŞEN İLÇESİNDE BİLGİLENDİRME VE İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüzce gerçekleştirilen, Bakanlığımızın vermiş olduğu destekler,  projeler ve İl Müdürlüğümüz tarafından yapılan güncel çalışmalar hakkında bilgilerin verildiği, İlçelerimiz bazında çiftçilerimizin ve muhtarlarımızın karşılaştığı sorun, sıkıntı ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü toplantılarımıza Ardeşen Belediye Başkanı Sayın Avni KAHYA' nın da katılımıyla Ardeşen ilçesinde devam edildi.

İlçe Müdürlerinin açılış konuşması ve sunumuyla başlayan toplantı, çiftçilerimizin karşılıklı soru ve çözüm önerileriyle devam etti. Toplantıya İl Müdürlüğümüzde görevli Şube Müdürleri, Ardeşen köy-mahalle muhtarları ve çiftçiler katıldı.

PAZAR İLÇESİNDE BİLGİLENDİRME VE İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüzce gerçekleştirilen, Bakanlığımızın vermiş olduğu destekler,  projeler ve İl Müdürlüğümüz tarafından yapılan güncel çalışmalar hakkında bilgilerin verildiği, İlçelerimiz bazında çiftçilerimizin ve muhtarlarımızın karşılaştığı sorun, sıkıntı ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü toplantılarımıza Pazar ilçesinde devam edildi.

İlçe Müdürlerinin açılış konuşması ve sunumuyla başlayan toplantı, çiftçilerimizin karşılıklı soru ve çözüm önerileriyle devam etti. Toplantıya İl Müdürlüğümüzde görevli Şube Müdürleri, Pazar köy-mahalle muhtarları ve çiftçiler katıldı. Toplantı sonunda Pazar İlçesi Kaymakamı Sayın Ayhan TERZİ tarafından ''Sürü Yönetimi Elemanı Benim'' Projesi kapsamında İlçe Müdürlüğümüzde yapılan kursu başarıyla bitiren kursiyerlerimize sertifikaları verildi.

FINDIKLI İLÇESİNDE BİLGİLENDİRME VE İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüzce gerçekleştirilen, Bakanlığımızın vermiş olduğu destekler,  projeler ve İl Müdürlüğümüz tarafından yapılan güncel çalışmalar hakkında bilgilerin verildiği, İlçelerimiz bazında çiftçilerimizin ve muhtarlarımızın karşılaştığı sorun, sıkıntı ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü toplantılarımıza Fındıklı ilçesinde devam edildi.

İlçe Müdürlerinin açılış konuşması ve sunumuyla başlayan toplantı, çiftçilerimizin karşılıklı soru ve çözüm önerileriyle devam etti. Toplantıya İl Müdürlüğümüzde görevli Şube Müdürleri, Fındıklı köy-mahalle muhtarları ve çiftçiler katıldı.

ÇAMLIHEMŞİN İLÇESİNDE BİLGİLENDİRME VE İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüzce gerçekleştirilen, Bakanlığımızın vermiş olduğu destekler,  projeler ve İl Müdürlüğümüz tarafından yapılan güncel çalışmalar hakkında bilgilerin verildiği, İlçelerimiz bazında çiftçilerimizin ve muhtarlarımızın karşılaştığı sorun, sıkıntı ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü toplantılarımıza Çamlıhemşin ilçesinde devam edildi.

İlçe Müdürlerinin açılış konuşması ve sunumuyla başlayan toplantı, çiftçilerimizin karşılıklı soru ve çözüm önerileriyle devam etti. Toplantıya İl Müdürlüğümüzde görevli Şube Müdürleri, Çamlıhemşin köy-mahalle muhtarları ve çiftçiler katıldı.

HEMŞİN İLÇESİNDE BİLGİLENDİRME VE İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüzce gerçekleştirilen, Bakanlığımızın vermiş olduğu destekler,  projeler ve İl Müdürlüğümüz tarafından yapılan güncel çalışmalar hakkında bilgilerin verildiği, İlçelerimiz bazında çiftçilerimizin ve muhtarlarımızın karşılaştığı sorun, sıkıntı ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü toplantılarımıza Hemşin ilçesinde devam edildi.

İlçe Müdürlerinin açılış konuşması ve sunumuyla başlayan toplantı, çiftçilerimizin karşılıklı soru ve çözüm önerileriyle devam etti. Toplantıya İlçe Müdürü, İl Müdürlüğümüzde görevli Şube Müdürleri, Hemşin köy-mahalle muhtarları ve çiftçiler katıldı.

Rize İl Tarım ve Orman Müdürlüğü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"