ÇAMLIHEMŞİN'DE NE ZAMAN ÖNLEM ALINACAK?

Rize’nin Çamlıhemşin ilçesinde yolun kenarında bulunan yükseklikten düşen kayalar herkesi korkuttu.

ÇAMLIHEMŞİN'DE NE ZAMAN ÖNLEM ALINACAK?
ÇAMLIHEMŞİN'DE NE ZAMAN ÖNLEM ALINACAK?
Advert

Çamlıhemşin'de geçtiğimiz hafta evinin önünde kartopu oynadığı sırada kafasına düşen taş parçasıyla ağır yaralanan Atatürk İlkokulu öğrencisi 8 yaşındaki Metehan İsmailoğlu’nun ölümüne sebep olan kayalar kopmaya devam ediyor.

Görüntünün olası içeriği: açık hava

 

Konu hakkında vatandaşlara çağrıda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çamlıhemşin İlçe Başkanı Eyüphan Zararsız vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyardı. Zararsız sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Değerli Çamlıhemşinli Vatandaşlarımız, Esnaflarımız, Ailelerimiz, Büyüklerimiz, Öğretmenlerimiz, Öğrencilerimiz. Çamlıhemşin İlçemizde can ve mal güvenliğimiz için Çamlıhemşin ilçe merkezinde dağ tarafından araç park etmeyiniz. Özellikle Çamlıhemşin ilçemizdeki çocuklarımız, öğrencilerimiz dağ tarafından yürüyüş yapmamalıdır. Rize Pazar, Ardeşen, Ayder ve Çat vadisi istikametine seyahat eden yerli yabancı turistlerimizin, heyelan ve taş düşme tehlikesine tedbir amaçlı kontrollü şekilde seyir etmeleri sürat yapmamaları gerekmektedir” ifadelerine yer verdi.

Görüntünün olası içeriği: açık hava ve doğa

 

Kaymakamlığa ve Belediye’ye uyarı levhaları konulması için başvuruda bulunacaklarını dile getiren Zararsız “Bu konu ile ilgili uyarıların yapılması için, Çamlıhemşin Belediyemize, Kaymakamlığımıza, halkımızı esnafımızı öğrencilerimizi uyarıcı anonsların ve uyarı tabelalarının konulması için müracaatta bulunacağız. Ayrıca ilçemizin bu tür olaylarda can ve mal güvenliğimiz için gerekli tedbirlerin alınması ile ilgili MHP Rize İl Başkanlığımız İle Rize Valiliğimize Müracaatlarda Bulunacağız. Ben sen yok biz varız deyip ilçemize sahip çıkacağız. Mesele iktidar olmak değildir, iktidar gibi çalışmaktır. Allah için milletimize faydalı olmak için mücadele etmektir” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"