ÇORUH EDAŞ'IN KIŞ MESAİSİ

Kar kalınlığının yer yer bir metreyi aştığı, hava sıcaklığının sıfırın altında 20 dereceye kadar düştüğü Karadeniz Bölgesi'nde, Çoruh EDAŞ ekipleri kesintisiz enerji için 7/24 çalışıyor.

ÇORUH EDAŞ'IN KIŞ MESAİSİ
ÇORUH EDAŞ'IN KIŞ MESAİSİ
Advert

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. olumsuz hava şartları nedeniyle meydana gelebilecek arızalara karşı müdahale edebilmek için zamanla yarışıyor.

Ağır kış koşullarının etkili olmaya başladığı Karadeniz Bölgesi'nde, doğal afet ve acil durumlar için önceden planladığı üzere hızla toplanan Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Kriz Merkezi, kar yağışının etkili olmaya başladığı 7 Şubat tarihinden itibaren gelişmeleri anlık olarak takip ederek ilave personel, ekipman ve araçlarla desteklediği ekipleriyle bölge genelinde oluşabilecek arızalara karşı seferberlik halinde çalışmalarına devam ediyor.

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Belediye ve İl Özel İdare kurumları ile koordineli olarak yürüttüğü çalışmalarını, kapalı yolların açılma haberini takip ederek bölgenin dört bir yanında gece gündüz, dağ bayır demeden yoğun kar yağışı ve fırtınaya karşı aralıksız sürdürüyor. Öte yandan karın yoğun olduğu ve araçların ilerleyemediği bölgelere yaya olarak ulaşım sağlamaya çalışan Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Ekipleri, zorlu arazi şartları ve ağır hava koşullarında kesintisiz enerji için canla başla mücadele ediyor. 

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Yetkilileri, hava muhalefetine bağlı olarak bölge genelinde meydana gelebilecek arızalara karşı tüketicilerin 7/24 hizmet veren “186 Arıza İhbar ve Çözüm Merkezi” aracılığıyla ya da [email protected] e-posta adresi üzerinden talep, öneri ve şikâyetlerini iletebileceklerini, tüm başvuruların anlık olarak takip edildiğini belirtti. 

 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"