PAZAR EĞİTİM VAKFI GENEL KURULU YAPILDI

Pazar'da eğitim çıtasını yükseltmek amacıyla yeniden faaliyete geçirilen Pazar Eğitim Vakfı genel kurul toplantısı Kaymakam Ayhan Terzi başkanlığında yapıldı.

PAZAR EĞİTİM VAKFI GENEL KURULU YAPILDI
PAZAR EĞİTİM VAKFI GENEL KURULU YAPILDI
Advert

Pazar Öğretmenevinde gerçekleştirilen toplantıda, Vakıf Mali Sekreteri Semiha Kandemir tarafından vakfın mali durumu hakkında yapılan bilgilendirmenin ardından yönetim kurulunun doğal üyeleri olan Vakıf Başkanı Kaymakam Ayhan Terzi, Belediye Başkanı Ahmet Basa, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nimet Büyük ile Mal Müdürü Cengiz Alper dışında yönetim kuruluna 2 asil 2 yedek üye ayrıca denetim kuruluna 2 üye seçimi yapıldı.

Yapılan gizli oylama sonucunda Yönetim Kuruluna asıl üye olarak Hasan Aykan Atabey ve Osman Yüksel seçilirken, yedek üye olarak ise Metin Görmüş ve Osman Okay seçildi. Denetim Kuruluna ise Nurettin İnce ve Ahmet Yavuz Hekim asil üye olarak seçildi.

Kaymakam Terzi, burada yaptığı konuşmada, "Hayırsever vatandaşlarımızın yaptığı bağışlarla 2019-2020 eğitim-öğretim yılında 48 üniversite öğrencimize burs vermekteyiz, bunun yanı sıra pazar eğitim vakfımızın desteğiyle lise öğrencilerimizi tiyatro gösterilerine götürmekteyiz, ayrıca yarışmalar düzenlemekteyiz, vakfımıza yapılan bağışlar artarsa bizde bu etkinliklerin sayısını artırmak istiyoruz, bugün itibariyle hayırsever vatandaşlarımız tarafından 761 adet SMS yoluyla bağış yapıldı. Amacımız Pazarımızın eğitimine ve Pazarlı öğrencilerimize destek olmaktır. Vakfımıza destek veren hayırsever vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"