ARDEŞEN CHP KADIN KOLLARI KONGRESİ YAPILDI

CHP Ardeşen ilçe kadın kolları başkanlığı kongresi gerçekleştirildi. Kongreye tek liste ile giren Müjgan GÜLTEKİN CHP ‘nin yeni Ardeşen kadın kolları başkanı oldu.

ARDEŞEN CHP KADIN KOLLARI KONGRESİ YAPILDI
ARDEŞEN CHP KADIN KOLLARI KONGRESİ YAPILDI
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

CHP’de Ardeşen ilçe kadın kolları başkanlığı kongresi gerçekleştirildi.

Kongreye tek liste ile giren Müjgan GÜLTEKİN CHP ‘nin yeni Ardeşen kadın kolları başkanı oldu. 

Kongrede bir önceki dönem kadın kolları başkanı ve halen belediye Meclis üyeliği görevini yürüten Suzan Taşkın Önal bir konuşma gerçekleştirdi. 

Suzan ÖNAL yaptığı konuşmada, CHP de ki tüm görevlerin bir bayrak yarışı olduğu ve hangi görev verilirse bunu layıkiyle yerine getireceğini, önceki dönemlerdeki aldığı sosyal sorumluluk projeleri ve bu bağlamda Ardeşen halkının ve STK ların olumlu tepkilerinden bahsetti.

Yeni başkan Müjgan Gültekin ise konuşmasında,  partinin başarısı için tüm gayreti ve özverisi ile çalışacağını ve kadın kollarının yerel siyasette en önemli değer olacağından olacağını söyledi.

Daha sonra CHP Ardeşen ilçe başkanı Faruk BUCAN, bütünleştirici dinamik ve temiz bir siyasetle meydanlarda olduklarını ve Ardeşen halkının büyük ölçüde destekleri ve olumlu tepkileri ile güzel izlenimler edindiğini belirtirken, başarıya hep birlikte herkesin çalışması ile ulaşacaklarını söyledi.

Son olarak söz alan 

CHP RİZE İl başkanı Saltuk Deniz örgütün geleceğinden,yenilenmiş bir seçim çalışması projesinden bahsederken ,örgütün her bireyinin birlikte hareket etmesi gerektiğini kadın kolları gençlik kolları ayrımı olmaksınız her bireyin yönetim kurulu üyesi edasıyla çalışmasının başarının anahtarı olacağını söyledi. Kongre CHP li kadınların ikramlarıyla son buldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"