ARDEŞEN'DE "SEVGİ DİLİ PROJESİ"NE TEŞEKKÜR

Rize genelinde on üç okulda başlatılan Sevgi Dili hareketi Yuvamıza Sevgi Dolsun Bağımlılıklar Yok olsun sloganı ile devam ederken. Ardeşen’de ki gönüllü öğretmenlere teşekkür edildi.

ARDEŞEN'DE
ARDEŞEN'DE
Advert

HABER: ARDEŞENİN SESİ-SALİH NAVDAR

Kampanyanın baş mihmandarı Dr. Ali Öner; Rize Valiliği, Ardeşen Kaymakamlığı, Ardeşen Belediyesi, Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Ardeşen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gönüllü Öğretmenler ile yürütülen proje kapsamında Ardeşen’li öğretmenlerle bir araya gelindiğini ve katkılarından dolayı kendilerine teşekkür ettiklerini ifade etti.

“Yuvamıza Sevgi Dolsun Bağımlılıklar Yok olsun konu başlıklı ailelerin kötü alışkanlıklarından özellikle çocukların oluşturduğu sevgi dili ile bırakılması yönünde başlatılan kampanya kapsamında Rize genelinde on iki okula önceden sınıf içinde eğitim öğretim yapan öğrencilerin isimlerinin basıldığı defterler dağıtılmaya başlandığını sözlerine ekleyen Dr. Ali Öner. Proje kapsamında Rize Valisi Kemal Çeber, Rize İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Koçak, Ardeşen Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu, Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, Ardeşen İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Reşat Yazar ve Gönüllü Öğretmenlerin önemli katkıları olduğuna vurgu yaptı.

 

 Bu bağlamda Ardeşen Heyeti, Dr. Ali Öner koordinesinde, Ardeşen Belediye Sahil Sosyal Tesislerinde sabah kahvaltısında bir araya geldi.

 Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"