BAŞKAN KAHYA ÇALIŞIYOR.

ARDEŞEN BELEDİYE BAŞKANI AVNİ KAHYA İLÇEDEKİ BİR TAKIM PROJELERİN BİTİRİLMESİ ADINA YOĞUN MESAİ HARCIYOR

BAŞKAN KAHYA ÇALIŞIYOR.
BAŞKAN KAHYA ÇALIŞIYOR.
Advert

 

Ardeşen Belediye Başkanı Avni KAHYA’nın seçim vaadi projelerinden olan Düz Mahalle, İnönü Caddesi bağlantı yolunda çalışmalara başlandı.
Söz verilen tarihte vatandaşların hizmetine sunulacak olan İnönü Caddesi ve Düzmahalleyi birbirine bağlayarak bölge trafiğini rahatlatması beklenen yolda incelemelerde bulunan Başkan KAHYA, yürütülen çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.
Ardeşen Belediye Başkanı Avni KAHYA yaptığı açıklamada " Seçim Vaadimiz olan Düz Mahallemizin İnönü Caddesine bağlantı yolunda yol yapım çalışmalarına başladık.
İnönü Caddesi ve Düzmahalle bağlantı yoluyla birlikte Cumhuriyet caddesinde oluşan bölge trafiğini rahatlatmış olacağız.
Bu yol Seçim Vaatlerimizden biriydi. Memleketimize bir eser kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Başkan Yardımcımız ile birlikte yol çalışma alanlarında incelemelerde bulunduk, yetkililerinden bilgi aldık. Cumhuriyet Mahallesi Düzmahalle bağlantı yolunu yıl sonuna kadar tamamlamayı hedefliyoruz.  Bu yolun yapılması ile birlikte Düzmahalle’mize alternatif bir bağlantı yolu sağlamış olacağız. Bundan sonraki hedefimiz İnönü Caddesi hattımızı yenilemek olacak" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?