GÜBRELEME HAKKINDA VATANDAŞLAI UYARILDI !

Ardeşen 53/11 Tarımsal Kalkınma Kooperatifi yönetim kurulu başkanı Sait Balcı, yaptığı yazılı açıklamada önemli ifadeler kullandı.

GÜBRELEME HAKKINDA VATANDAŞLAI UYARILDI !
GÜBRELEME HAKKINDA VATANDAŞLAI UYARILDI !
Advert

Ardeşen 53/11 Tarımsal Kalkınma Kooperatifi yönetim kurulu başkanı Sait Balcı, yaptığı yazılı açıklamada önemli ifadeler kullandı.

Gübre satışlarının devam ettiklerini söyleyen Balcı, çay üreticilerinin bu yıl ki gübre dökmesinde şu yolu izlemesini tavsiye etti: "Bu yıl, geçen yıl kullandığınızın gübrenin % 50'sini şimdi, diğer % 50'sini ise birinci sürgünün hemen ardından dökün." dedi.

Ardeşen 53/11 Tarımsal Kalkınma Kooperatifi yönetim kurulu başkanı Sait Balcı açıklamasında şu ifadeleri kullandı...

Bugünlerde dünyada ve ülkemizde ciddi manada koronavirüs hastalığının yaygın olması sebebiyle bütün kurumların ve kişilerin tedbirler alması gerekmektedir. Bizde 60 yıllık kurum olarak yönetim kurulumuzla beraber ülkemize ne katkıda bulunabiliriz diye her vatansever gibi hizmetlerimizi aksatmadan devam ettirme çabası içerisindeyiz. Gerek alışveriş merkezimide üyelerimize bu zorlu süreçte fiyat artışı yapmadığımız gibi vadeli alışverişlerimizde de faiz uygulanmadan çay parası karşılığında satışlarımız devam etmektedir. Buna ek olarak olağanüstü durumdan dolayı vadeli satış limitimizi doldurmuş bulunmaktayız.

Öte yandan asıl işimiz olan gübre satışlarında, çay müstahsillerimize gübre temininde sıkıntı yaşatmamak için bütün gayretimizle çabalamaktayız. Bu noktada gerek depolarımızda gerekse de sevkiyatlarımızla her çiftçiye gübre ulaşımında bugün ve gelecekte hiçbir zorluk ve güçlük yaşanmayacaktır.

Sosyal medyada ve çeşitli mecralarda aslı olmayan olumsuz, ne düşündüğü belli olmayan kişilere veya yayınlara itibar edilmemelidir.

Ayrıca Cumhurbaşkanımızın ülkemiz, milletimiz ve dünyanın geleceği için yoğun çalışmalarına, açıklamalarına veya hükümet temsilcilerimizin, bakanlarımızın çay konusunda veya başka konulardaki açıklamalarının dikkatle takip edip her vatandaşımızdan rica ederiz.

SAIT BALCI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"