ARDEŞENLİ DİZİ OYUNCUSU BERK BAKİOĞLU

Aslen Rize Ardeşen ilçesinden olan Berk Bakioğlu,1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro eğitimi almıştır. İngilizce ve Lazca bilmektedir.

ARDEŞENLİ DİZİ OYUNCUSU BERK BAKİOĞLU
ARDEŞENLİ DİZİ OYUNCUSU BERK BAKİOĞLU
Advert
Berk Bakioğlu kimdir? Berk Bakioğlu nereli ve kaç yaşında?
Berk Bakioğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu ...

 Kameralar karşısına ilk kez Sevdim Seni Bir Kere dizisi ile geçen Berk Bakioğlu hakkında merak edilenler haberimizde...
Star'da yeni dizi: Sevdim Seni Bir Kere | NTV

BERK BAKİOĞLU KİMDİR?

 Aslen Rize Ardeşen ilçesinden olan Berk Bakioğlu,1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro eğitimi almıştır. İngilizce ve Lazca bilmektedir.

Son dönemlerde günlük “Sevdim Seni Bir Kere” dizisinde oynadığı Yağız adlı başrol karakteri ile dikkatleri üstüne çeken genç oyuncu Berk Bakioğlu kimdir? Genç oyuncu yakışıklılığı ve oyunculuğu ile izleyicinin beğenisini kazanmıştır.

Berk Bakioğlu sanat camiasına yeni giren çiçeği burnunda bir oyuncu Fiziği ile de genç kızların gözdesi haline gelen genç oyuncunun boyu 188 cm, kilosu ise 70-75 kg arasındadır.

Berk Bakioğlu Sevgilisi

Sevilen oyuncu sosyal medya hesabından fanları için aktif olarak paylaşımlar yapmaktadır. Yapılan paylaşımlara bakarsak Berk Bakioğlu sevgilisi hakkında bir paylaşım yoktur. Bundan dolayı Berk Bakioğlu’nun sevgilisinin olmadığı ağır basan bir düşüncedir.

Berk Bakioğlu Oynadığı Diziler

Sanat dünyasına Sevdim Seni Bir Kere dizisiyle giriş yapan oyuncu tiyatro eğitimi de almaktadır. Oyuncu 2019 yılında kameralar karşısına geçmiştir. Şuan ilk dizisinde Şifanur Gül ile başrol oyuncusu olarak oynamaktadır. Oyuncu bu dizide zengin bir ailenin oğlu iken zenginliği, lüksü arkasında bırakıp restoranda çalışan bir işçi olarak izleyicinin karşısına çıktı. Berk Bakioğlu oynadığı diziler ilk projesi ile”Sevdim Seni Bir Kere”.

İlerleyen zamanlarda daha fazla projenin altına imza atacağı düşünülen bir oyuncudur.Berk Bakioğlu’nun şuan aldığı herhangi bir ödül bulunmamaktadır. Her geçen gün yıldızı daha çok parlayan oyuncunun zamanla farklı ödüller alacağı da düşünülmektedir.

Berk Bakioğlu tiyatro eğitiminin yanı sıra fitness yapan, iyi bir yüzücü ve aynı zamanda başarılı bir basketbol oyuncusudur. Bunların yanı sıra oyuncu İngilizce ve Lazca dillerini de bilmektedir. 

HABER: NECO YARICI-TURKLAZ.COM

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?