ARDEŞEN'DE İHTİYAÇ SAHİPLERİNE 100 TL ALIŞVERİŞ KARTI

TOBB, Ardeşen TSO ve hayırsever hemşerilerimizin destekleri ile oluşturulan “Gıda Yardım Paketi” çalışması, bu yıl koronavirüs (covid-19) salgını dolayısı ile mağduriyet yaşayan vatandaşlarımıza dağıtılmak üzere daha erken bir tarihte planlanmaktadır.

ARDEŞEN'DE İHTİYAÇ SAHİPLERİNE 100 TL ALIŞVERİŞ KARTI
ARDEŞEN'DE İHTİYAÇ SAHİPLERİNE 100 TL ALIŞVERİŞ KARTI
Advert
Odamız tarafından her Ramazan Ayı’nda ihtiyaç sahibi aileler ile paylaşılmak üzere TOBB, Ardeşen TSO ve hayırsever hemşerilerimizin destekleri ile oluşturulan “Gıda Yardım Paketi” çalışması, bu yıl koronavirüs (covid-19) salgını dolayısı ile mağduriyet yaşayan vatandaşlarımıza dağıtılmak üzere daha erken bir tarihte planlanmaktadır. Ardeşen TSO Meclis Kurulu tarafından, üyelerimizden odamıza bildirilen ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza 100 TL değerinde “Alışveriş Kartı” verilmesi ve vatandaşlarımızın oda üyesi 9 marketten hangisini tercih edecek olursa bu kart ile o marketlerden alışverişini gerçekleştirmesi kararlaştırılmıştır.
Ardeşen TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kuyumcu, odamız üyesi 9 marketi (Ekonomi Pazarı, Erna Market, Gözde İsmar, Özben AVM, Tarımsa AVM, Tekeşin Market, Tekmar AVM, Uluşahin Market, Yaylacı Market) ziyaret ederek işletme yetkililerine yaklaşık 1000 ihtiyaç sahibi ailemize ulaştırılması planlanan yardımlar ile ilgili detaylı bilgi verdi.
Koronavirüs (Covid-19) salgınının ekonomik etkilerinin azaltılması için yoğun bir şekilde çalışan TOBB ve Ardeşen TSO’ya teşekkür eden işletme yetkilileri, yardım paketleri ile ilgili konuyu yakinen takip edeceklerini ve sürece imkanları doğrultusunda katkı sunacaklarını ifade ettiler.
Ardeşen TSO olarak, ülkemizin içinde bulunduğu bu zorlu süreçte üzerine düşen görevi sosyal sorumluluk bilinci, duyarlılık ve hassasiyet ile en güzel bir şekilde yerine getiren ve kampanyalar düzenleyerek ülkemizin içinde bulunduğu bu durumda vatandaşlarımıza fayda sağlama çabasında olan üyelerimize ve ilçe esnafımıza teşekkür eder, işletmelerinde hayırlı kazançlar dileriz.
Ardeşen TSO TOBB
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?