KAMPANYAYA 85 BİN TL BAĞIŞ YAPILDI

Milli Dayanışma Kampanyası'na, Rize İl Genel Meclisi Üyeleri ve Rize İl Özel İdaresi personelinden toplam 85 Bin TL bağış yapıldı.

KAMPANYAYA 85 BİN TL BAĞIŞ YAPILDI
KAMPANYAYA 85 BİN TL BAĞIŞ YAPILDI
Advert

üm dünyayı saran koronavrüs salgını dolayısıyla yaşanan kriz sürecini atlatmak adına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan “Biz Bize Yeteriz Türkiye’m” kampanyasına destek her geçen gün çığ gibi büyüyor.

Türkiye’deki her kesimden vatandaşın yürekten destek verdiği kampanyaya bir destekte Rize İl Genel Meclisi ve Rize İl Özel İdaresi’nden geldi. Rize İl Genel Meclisi Başkanlığının koordinasyonuyla bir önceki dönem AK Parti İl Genel Meclisi Üyeleri, şimdiki dönem İl Genel Meclisinde görev yapan AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti Üyeleri ile İl Özel İdaresi Personelinin katılımı sonucunda kampanyaya toplam 85 Bin TL maddi destek sağlandı.

AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti’nin İl Genel Meclisinde yer alan temsilcileri, tüm dünyada olduğu gibi ülke olarak da Korona virüsü nedeniyle zor günler geçirdiklerini, bu süreçte ihtiyaç duyulan en büyük şeyin kuşkusuz dayanışma ve kenetlenme olduğunu ifade ederek hiçbir siyasi görüş ayırt etmeden kampanyayı desteklediklerini belirttiler.

İl Genel Meclisi Başkanı İbrahim Türüt, kampanyaya verdikleri destekle ilgili yaptığı açıklamada “Korona virüsü salgını nedeniyle Cumhurbaşkanımız tarafından başlatılan bu milli dayanışma kampanyasını yürekten destekliyoruz. Türk Milleti her zaman olduğu gibi bu süreçte de her ferdiyle dayanışma içerisinde omuz omuza vererek bu kampanyaya destek verdi. Bizler de İl Genel Meclisi olarak bu dönem ve bir önceki dönem İl Genel Meclisi üyelerimiz ile İl Özel İdaresi personelimizin katılımıyla sürece destek vermek istedik ve toplam 85 Bin TL tutarında maddi destek sağladık. Bu anlamda siyasi parti ayrımı yapmadan kampanyaya katılan her bir meclis üyemize ve İl Özel İdaresi personelimize yürekten teşekkür ediyorum. Bu vesileyle bir kez daha vatandaşlarımızdan alınan tedbirlere uymalarını ve evlerinde kalmalarını istiyoruz. İnşallah, ülke olarak bu zor günleri en kısa sürede geride bırakacağız” dedi.

Biz Bize Yeteriz Türkiye’m Recep Tayyip Erdoğan Rize İl Genel Meclisi Başkanlığı Rize İl Özel İdaresi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"