PAZAR-ARDEŞEN HATTI AÇILIYOR

Pazar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Osman Yüksel, koronavirüs nedeni ile toplu taşıma yapan şoförlerin zor durumda olduklarını, destek konusunda önerilerini yetkililere bildirdiklerini ifade etti.

PAZAR-ARDEŞEN HATTI AÇILIYOR
PAZAR-ARDEŞEN HATTI AÇILIYOR
Advert

Pazar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Osman Yüksel, koronavirüs nedeni ile toplu taşıma yapan şoförlerin zor durumda olduklarını, destek konusunda önerilerini yetkililere bildirdiklerini ifade etti.

Covit 19 salgının ardından okulların kapanması nedeniyle çalışamayan servis şoförleri başta olmak üzere şoför esnafının zor durumda olduğunu ifade eden Yüksel, Pazartesi günü Pazar-Ardeşen arasında yeniden hizmet vermeye başlayacaklarını söyledi.

Pazar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Osman Yüksel, yaptığı açıklamada, dayanma güçlerinin kalmadığını belirterek, “Yine bu zorlu süreçte şoför esnafımız 2 aya yakın kontak kapattı. Bu konuyla ilgili şoför esnaflarımızdan gelen haklı tepkiler üzerine bizde görüyoruz ki dayanma gücümüz kalmadı. Bununla ilgili Pazar-Ardeşen arasında bir aydan fazla kontak kapatarak hizmet veremedik. Önümüzdeki hafta Pazartesi gününden itibaren yeniden yüzde elli şeklinde izoleli, maskeli, hijyenik ve sosyal mesafe kurallarına uyulacak durumda hizmet vermeye başlayabileceğimiz valimiz tarafından bize bildirildi. Biz kamu hizmeti yapıyoruz. İnsanlardan şikâyet gelmeyecek şekilde yarım kapasiteyle çalışarak yolcularımıza bu hatta kaldığımız yerden yeniden tekrar hizmet vermeye başlayacağız.” dedi.

Yüksel, “Bu zorlu süreçte verdikleri desteklerinden dolayı bütün esnaf arkadaşlara şoför esnaflarımız adına teşekkür ediyorum. Ayrıca çalışan tüm sağlıkçılara, doktorlarımıza ve hemşerilerimize minnettarız. Onlara da çok teşekkür ediyoruz. Onlar bizim baş tacımızdır. Sağlık için Türkiye’de çok güzel işler yapıldığını görüyoruz.” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"