HANÇEROĞLU;2 YILDA 2.ZAM ALDIK

Öz Gıda İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Ali Hançeroğlu, yaş çay sezonuna girerken Çaykur işçisine iki yılda ikinci toplu iş sözleşmesi zammını aldıklarını söyledi.

HANÇEROĞLU;2 YILDA 2.ZAM ALDIK
HANÇEROĞLU;2 YILDA 2.ZAM ALDIK
Advert

Çaykur işçisine iki yılda ikinci toplu iş sözleşmesi zammı


Kovid-19 salgını nedeniyle tüm dünyada büyük sıkıntılar yaşandığını ifade eden Öz Gıda İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Ali Hançeroğlu, çay sektöründe ortaya çıkabilecek sıkıntıların minimize edilmesi ve çare üretilmesi noktasında çalıştıklarını söyledi.

Hançeroğlu yaptığı açıklamada, "Çaykur işçisine iki yılda ikinci toplu iş sözleşmesi zammını aldık. Çaykur işçisine yapılan seyyanen zam ile bütün çalışan üyelerimiz saat ücretlerine 0,67 Kuruş zam alacaklar. Öz Gıda İş Sendikası bir kez daha büyüklüğünü gösterdi. İşe girmeyen 2020 de yeni işe başlayacak olan yaklaşık 830 işçi de bu zamdan yararlandırıldı.  Ayrıca sendika üyesi olmayan işçileri 2020 yılında sendikal hak olan 180 günlük çalışma süresini sadece sendika üyelerine uygulanabilmesi için gerekli çalışmalar da yapılmaktadır. Öz Gıda İş sendikası olarak bu kazanımların bütün üyelerimize hayırlı olmasını diliyoruz." dedi.

 

Öz Gıda İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Ali Hançeroğlu Çaykur
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mustafa MeMoğlu     2020-05-02 Öz gıda sendikamizde allah razi olsun ellerinden gelenı yapıyor çaykur üye ola olmiya hepsi faydalanıyor deyerını bilelim sendikamızden allalh razı olsun
Reşat gaz     2020-05-02 İş olarak herkeze hayırlı olsun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?