DÜNYADA İLK (NAVTRONİK ELEKTRONİK TULUM ÇALGI ALETİ

Dünyada bir ilk Rize Ardeşen ilçesinden (NAVTRONİK ELEKTRONİK TULUM ÇALGI ALETİ Şirket, Buluş ve Sinai Haklar Sahibi İrfan Çalık tarafından online satışlara başladılar. Navtronik Elektronik Tulum çalgı aletinin üretilmesinin en önemli amacı, var olan Otantik Tulum çalgı aletini desteklemek.

DÜNYADA İLK (NAVTRONİK ELEKTRONİK TULUM ÇALGI ALETİ
DÜNYADA İLK (NAVTRONİK ELEKTRONİK TULUM ÇALGI ALETİ
Advert

HABER: NECO YARICI-TURKLAZ.COM

Navtronik Elektronik Tulum çalgı aletinin üretilmesinin en önemli amacının, var olan Otantik Tulum çalgı aletini desteklemek, dolayısı ile yurt içi ve yurt dışı birçok alanda yaygınlaştırmak, özellikle de cinsiyet ayrımı yapmadan çocuk, genç, yaşlı kesimin öğrenimini kolaylaştırmak amaçlı kullanıldığını unutmamak gerek.

 

Fikir ve sunum aşamasına kadar şahsım İrfan ÇALIK olarak bu proje için uzun zamandır ciddi emekler sarf ettim. Proje başlangıcında bana desteklerini esirgemeyen başta Ercan YENİÇIRAK ve Ayhan KALAY a çok teşekkür ediyorum. Sonrasında yine projenin gelişmesi sürecindeki desteklerinden dolayı Kaçkarlar İnşaat Şirket sahibi aynı zamanda Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail KUYUMCU Beye, yine desteğini esirgemeyen Ayder Su şirket sahibi Cemil AKBENİZ e teşekkürlerimi sunuyorum. Bu projenin tanıtım videosu çekim aşamasındaki tüm görselleştirme çalışmalarında yardımını esirgemeyen sevgili kardeşim Golawed işletmesi sahibi Sinan SERİN kardeşime de ayrıca çok teşekkür ediyorum. Tanıtım videomuzda birbirinden kıymetli Tulum çalgı üstadları ve alanında uzman müzisyen kardeşlerim eşlik ettiler, ayrı ayrı hepsine sonsuz teşekkürler. Ve son olarak proje başlangıcından bu yana bana desteğini hiç eksik etmeyen sevgili eşim Elif Ezgi ÇALIK a da teşekkürlerimi sunuyorum.

Navtronik / Elektronik Tulum Çalgı Aleti – Sen da tulum Çal

Dünyamızda gelişen teknoloji ile beraber her alanda olduğu gibi müzik alanında da birçok talep ve ihtiyaç doğmuş, beraberinde, gitar, bağlama, bateri, piyano, ud gibi birçok çalgı aletinin elektronik modelleri yapılmış, hatta paralelinde basgitar, perdesiz gitar, synthesizer ve org gibi farklılaştırılmış özelliklere de sahip faydalı modelleri üretilmeye başlanmıştır. Yanı sıra çeşitli bilgisayar müzik yazılımları da müzik dünyasındaki varlığını ciddi manada hissettirmiştir. Ortaya çıkan bu gelişme ve değişimler ışığında müzik dünyasına birçok farklı tarz ve kolaylıklar getirilmiş, böylece gelişen dünyanın ihtiyaç ve taleplerine fazlasıyla cevap verir hale gelinmiştir.

Navtronik / Elektronik Tulum Çalgı Aleti – Sen da tulum Çal

VİZYON & MİSYON

MİSYONUMUZ Teknoloji çağında yaşadığımız ve birçok çalgı aletinin elektronik modelinin yapıldığı bu süreçte şirket olarak bölgemizin ve ülkemizin önemli değerlerinden biri olarak kabul edilen Otantik tulum çalgı aletinin elektronik modeli Navtronik’i tasarladık. TÜBİTAK Teydep Elotek 1507 ar-ge projesi yaparak başarılı bir şekilde prototipimizi elimize alıp üretim aşamasına geçmiş bulunmaktayız. VİZYONUMUZ Arnena şirketi olarak Özellikle Ar-Ge çalışmalarına ağırlık vererek sadece müzik alanında değil pek çok farklı alanda faydalı ve başarılı işlere imza atmak istiyoruz. Ana ürünümüz olan ‘Navtronik’ elektronik tulum çalgı aletini daha da geliştirerek dünya müzik pazarında daha fazla tercih edilir bir hale getirebilmeyi amaçlıyoruz. Beraberinde ise bu alanda ihtiyaç duyulan diğer müzik aletlerinin üretimi ile satışı noktasında da öncü bir firma olup bölge ve ülke ekonomisine katkı sunmak istiyoruz.

Şirket Müdürü (Yönetici)

 

Çiğdem ÇALIK
Telefon: +90  505 549 9507

 

Şirket, Buluş ve Sinai Haklar Sahibi

 

İrfan ÇALIK
Telefon: +90 537 673 2135

Navtronik Elektronik Tulum çalgı Navtronik Elektronik Tulum çalgı aleti Otantik Tulum Otantik Tulum çalgı İRFAN ÇALIK EZGİ ÇALIK Ercan YENİÇIRAK Ayhan KALAY Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail KUYUMCU Cemil AKBENİZ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?