OSMAN YÜKSEL;PAZAR SAHİPSİZ DEĞİL

Pazar Şoförler Odası Başkanı Osman Yüksel;Ayrıca aylardır o bölgelerden sürekli işleyen ve gören pazarın değerli büyükleri sizlerde bunu pazara Hamidiye yakıştırabiyorsanız memnun iseniz ,bizlerde artık sesimizi çıkarmayalım.

OSMAN YÜKSEL;PAZAR SAHİPSİZ DEĞİL
OSMAN YÜKSEL;PAZAR SAHİPSİZ DEĞİL
Advert
PAZAR SAHiPSİZ DEĞİL.

 
Karayolları genel müdürlüğüne 28-02-2020 tarihin de bu bölgenin yaya geçitlerine ihtiyacı olduğun söyledik ,bu tarihte sadece çizgilerin çiİldiğini gördük ve tekrardan 02-07-2020 tarihin de 10. Bölge müdürlüğüne bir yazdı daha yazdık çizmiş olduğunuz çizgiler çok iyi fakat istenilen kavşaktan karşıdan karşıya geçerken yaya geçidinin yapılması gerektiğini söyledik.Engelli vatandaşlarımızın olduğu yaşlılarımızın da olduğunu ifade ettik ama karayollarının pazarımızın Hamidiye bölgesine tam modernleşme dönemin de devletimizin vatandaşa bu denli hizmet ettiği bir dönemde yapılan bu uygulama sadece komiktir.
Diğer iller olmuş olsa böyle sessizmi kalınacaktı ,yani 4 5 ilçenin ortak kullandığı hastahane adliye gibi resmî kurumların olduğu bu yere yapılan bu uygulama tamamen suikastir.
Ayrıca aylardır o bölgelerden sürekli işleyen ve gören pazarın değerli büyükleri sizlerde bunu pazara Hamidiye yakıştırabiyorsanız memnun iseniz ,bizlerde artık sesimizi çıkarmayalım.
Sayın Cumhurbaşkanımızın bizzat bu belgeleri kendisine ulaştırmak için elimizden geleni yapacağımıza kimsenin şüphesi olmasın.
PAZAR ŞÖFÖRLER ODASI BAŞKANI
OSMAN YÜKSEL
osman yüksel rize pazarihamidiye pazar rize
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?