59 YAŞINDA ANNELİK SEVİNCİ

Arhavide dünya evine giren çift ilermemiş yaşına rağmen bebek sahibi oldular.

59 YAŞINDA ANNELİK SEVİNCİ
59 YAŞINDA ANNELİK SEVİNCİ
Advert

Arhavi'de dünya evine geç giren çiftin nikâhı geçen yıl Arhavi belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu tarafından kıyılmıştı.  Büyüklü çiftinin en büyük hayali çocuk sahibi olmaktı.

Doktorların “35 yaşın üstündeki doğumların risk taşıdığını” söylemelerine rağmen çocuk özlemi onlara engel olmadı.  Tüp Bebek yöntemi ile Hamile kalan Emine Büyüklü doğum sancıları artınca Rize devlet hastanesine kaldırıldı. Burada yapılan operasyonda 2 kilo 750 gr ağırlığında sağlıklı bir erkek bebek dünyaya getirdi.

59 yaşında anne olmanın mutluluğunu yaşayan Emine Büyüklü yeni doğan Çocukları Atakan'a sarılırken mutluluk göz yaşlarına hakim olamadı.  Aynı yaşta olan baba İrfan Büyüklü ise “Hep bir çocuğum olsun diye dua ettim.   Allah’ımın büyük hediyesi babalar gününde bir erkek evladı sahibi olurken ailemin hayalleri gerçek oldu.  Bebeğimize sağlıklı bir şekilde kavuştuk” dedi.

   İrfan Büyüklü doğum sırasında eşi Emine'nin hep yanında olan Dr. Doğan Birben ve hemşirelere ve hastane çalışanlara “canı gönülden teşekkür ediyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?