RİZE'DE UYUŞTURUCU OPERASYONU

Rize Emniyet müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri yaptıkları operasyonlarda Esrar,bonzai,Metamfetamin maddesi,kenevir ele geçirilirken,1 kişi tutuklandı

RİZE'DE UYUŞTURUCU OPERASYONU
RİZE'DE UYUŞTURUCU OPERASYONU
Advert

07/09/2020 günü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince ilimizde uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan sokak satıcılarına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında; · 4 parça halinde toplam 214,83 gr. Sentetik Kannabinoid (Bonzai) maddesi, · 3 parça halinde toplam 114,58 gr. Metamfetamin maddesi, · 5 parça halinde toplam 21,68 gr. Esrar maddesi, · 1 parça halinde toplam 124,79 gr. Bonzai maddesini çoğaltmak için kullanılan madde, · Kurutulmak üzere bırakılmış 3 parça halinde Kenevir bitkisi, · 4 adet Sentetik Ecza (Lyrca) ·

Rize'de Uyuşturucu Operasyonu

1 Adet 7,65 mm. Çapında ruhsatsız tabanca, · 39 adet tabanca fişeği, · Çok sayıda uyuşturucu ve uyarıcı madde kullanmak için oluşturulan aparat (düzenek) ele geçirilmiştir.

Konu ile ilgili TCK-188 Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti suçundan adli işlem yapılan ve aynı suçtan aranması bulunan E.T. isimli şahıs İl Emniyet Müdürlüğümüzdeki işlemlerinin ardından sevk edildiği adli makamlarca tutuklanmıştır.

Adı geçen E.T. isimli şahıs ile birlikte Ü.E., B.E., A.İ.T., E.K., Ö.A., C.T. ve G.A. isimli şahıslara da TCK-191 Kullanmak İçin Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satın Almak Kabul Etmek veya Bulundurmak suçundan adli işlem yapılmış olup, şahıslardan C.T. isimli şahsın Birden Fazla Kişi Tarafından Silahla Tehdit suçundan aranması bulunduğundan İl Emniyet Müdürlüğümüzdeki işlemleri tamamlandıktan sonra adli makamlara sevki sağlanmıştır.

Rize Emniyet müdürlüğü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?