KURALAR ÇEKİLDİ...TIKKLA ÖĞREN

Milli Eğitim bünyesinde çalıştırılmak üzere Rize'de istihdam edilecek 674 kişi noter huzurunda çekilen kura ile belirlendi.

KURALAR ÇEKİLDİ...TIKKLA ÖĞREN
KURALAR ÇEKİLDİ...TIKKLA ÖĞREN Neco Yarıcı
Advert

HABER: MUSTAFA ÖZYANIK

Milli Eğitim bünyesinde çalıştırılmak üzere Rize'de istihdam edilecek 674 kişi noter huzurunda çekilen kura ile belirlendi.


520 temizlik 154 de güvenlik görevlisinin istihdam edileceği kuralar sonucunda çıkan isimler şöyle...

ARDEŞEN GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: 

ARDEŞEN TEMİZLİK (ASIL) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Gönül Kartal, Azize Yazar, Şennur Bozkan, Ayşe Bayrak, Meyrem Yapıcı, Sevim Babalık, Azize Çakır, Menekşe Gemici, Fatma Buçan, Ümmihan Kumbasar, Hatice Gümüş, Melek Özyanık, Hatice Türkücü, Ebru Erdem, Lütfiye Özkahraman, Dilber Kuyumcu, Elif Ergün,  Sebaat Kurtoğlu, Fatma Kalyoncu, Mehtap Berberoğlu Babalık, Hayriye Atakan, Leyla Ergene, Merve Karabulut, Fatma Birinci, Fatma Ayartepe, Lütfiye Özyanık, Ayşe Tutan, Ayla Kahveci, Şenay Kesimal, Fatih Mehmet Civaoğlu, Hasan Günba, Serpil Güner, Gürcan Gül, Fatma Ofluoğlu, Abdullah Kanoğlu, Alim Karakaya, Meryem Altıparmak, Elif Ocakçı, Reyhan Tepegöz, Fatma Yapıcı, Muazzez Şeremet, Emel İslamoğlu, Meliha Döne, Gamze Yüksel, Fatma Başural, Şennur Yanoğlu, Nigar Güner, Gülsüm Tşaar, Seda Koca, Fatma Birinci, Fatma Arslan, Hatice Delibaş, Emine Delibaş, Emine Tepegöz, Necmiye Öztürk, Abdullah Kulaberoğlu, Fatma Özçolak, Aynur Yılmaz, Şebnem Kulaber, Necla İslamoğlu, Betül Kulaber, Gülseven Yarıcı.

ARDEŞEN TEMİZLİK (YEDEK) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Reyhan Sormaz, Gülseven Döne, Güler Temur, Ayşe Civaoğlu, Neşe Eksilmez, Gülden Bozkan, Fatma Aloğlu, Fatma Kalaycı, Sümeyye İslamoğlu, Songül Kuru, Zeynep Dedecan, Zeynep Esmer, Ayşe Çamlı, Ayşe Kalyoncu, Elif Kumbasar, Ayşe Kızılhan, Emine Babalık, Hatice Çakır, Fatma Tepegöz, Fatma Önder, Asiye Navdar, Şirin Yarıcı, Ramazan Kalaycı, Melek Yankın, Türkan Çelik, Ayşe Günba, Rabiye Çavuşoğlu, Ayşe Çayırcı, Huriye Demirata, Serap Buçan, Hatice Koloğlu

ÇAMLIHEMŞİN GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Sunay Topaloğlu, Yaşar Günay, Havva Kuş, Arzu Özdoğan, Mustafa Kalay.

ÇAYELİ GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Züleyha Aslan, Ayşenurgüle Beşli, Esra Karaoğlu, Elif Suiçmez, Rüştü Kahyaoğlu, Mehmetali Gerz, Sevim Çepni, Oğuz Köse, Hatice Bayraktar, Hilmi Pehlevan, Kader Çakmak, Mümin Belik, Serkan Kesici, Ümit Yalçın Sipahi, Ece Atiş, Fatma Hervenik, Kader Kumuş.

DEREPAZARI GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Samet Karahasan, Serkan Kaya, Zeki Uğut, Aleyna Koto, Şafak Akgün, Halit Emre Akgün.

FINDIKLI GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Zeynep Demir, Canan Akman, Fatma Karadağ, Hülya Köse, Neşe Özturna, Erdem Akbulut, Kemalanıl Gökhan Özyıldız, Sinan Çukur, Nazmiye Civelek, Mehmet Ali Topaloğlu, Sait Tonyalı.

GÜNEYSU GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Kadriye Akmehmet, Suzan Alev, Yıldız Yılmaz, Hanife Turgut, Ramazan Yanık, Sinem Mercan, Bülent Özçelik, Mustafa Canım,  Abdul Kadir Karali, Emrah Şalcıoğlu.

PAZAR GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Muhammet Yavuz, Başar Genç, Serpil Demirci, Abdulkadir Bal, Murat Akşahin, Esra Yurdakul, Emre Terzi, Ayşe Pertek Aydoğdu, Sema Şanal, Emirhan Kılıç, Kubilay Sancak, Ali Albaş, Kübra Çamlı, Zeki Bal, Meryem Genç.

HEMŞİN GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ:  Özlem Gonca Usta, Meral Güzey.

RİZE MERKEZ GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Özlem Yılmaz, Zekiye Yqğcı, Yunus Emre Gündüz, Kader Nalbaş, Alev Avcı Şerefoğlu, Elif Bağdatlı, Fatih Çatıkkaş, Burak Avcı, Ahmet Kopuz, Mükerrem Uzun, Yunus Emre Öksüz, İbrahim Gümüş, Metehan Akgül, Nuray Tezel Kandemir, Meryem Aslan, Havva Avcı, Emre Pehlivan, Emre Berber, Neslihan Karaaslan, Zeliha Yılmaz, Sevim Nur Temizkan, Serkan Çelik, Ali Keleş, Selcan Nalan İslamoğlu, Ayşenur Kıymet Kuk, Özgür Furat, Mevlüt Solak, Volkan Karaaslan, Tülin Durak, Nazlı Tüylüoğlu, Gül Pınar Dinç, Erdem Aksu, Hamza Korkoğlu, Muhsin Kandemir, Saadet Uzun, İkra Sandallı, Serkan Yüksel, ismet Koto, Bekir Akpınar, Rahman Ceylan, Emine Öksüz, Hasan Kansız, Ertan Yazıcı, Muharrem Aydın, Serkan Yelken, Murat Bakır, Emine Öksüz, Şevket Dokumacı, Muhammet Özçelik, Abdulkerim Köse, Ebru Büyükkaya, Ümit Soykan, Uğur Erduğan, Burak Kantar, 

İKİZDERE GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Ruşen Akçe, Ayhan Baş, Dilek Yılmaz.

İYİDERE GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Dilek Kıroğlu, Mehmet Aksu, İhsan Çelik, Dilek Berktaş, Evren Kavalcı, Efkan Kardaşlar, Bilal Erkut, Bülent Tüfekçi,

KALKANDERE GÜVENLİK KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Cengiz Cebir, Tarık Yılmaz, Özlem Çolak, Onur Yavuz, Hüseyin Şahsi, Şule Çolak.

TEMİZLİK GÖREVLİSİ KURA SONUÇLARI...

ARDEŞEN TEMİZLİK (ASIL) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Gönül Kartal, Azize Yazar, Şennur Bozkan, Ayşe Bayrak, Meyrem Yapıcı, Sevim Babalık, Azize Çakır, Menekşe Gemici, Fatma Buçan, Ümmihan Kumbasar, Hatice Gümüş, Melek Özyanık, Hatice Türkücü, Ebru Erdem, Lütfiye Özkahraman, Dilber Kuyumcu, Elif Ergün,  Sebaat Kurtoğlu, Fatma Kalyoncu, Mehtap Berberoğlu Babalık, Hayriye Atakan, Leyla Ergene, Merve Karabulut, Fatma Birinci, Fatma Ayartepe, Lütfiye Özyanık, Ayşe Tutan, Ayla Kahveci, Şenay Kesimal, Fatih Mehmet Civaoğlu, Hasan Günba, Serpil Güner, Gürcan Gül, Fatma Ofluoğlu, Abdullah Kanoğlu, Alim Karakaya, Meryem Altıparmak, Elif Ocakçı, Reyhan Tepegöz, Fatma Yapıcı, Muazzez Şeremet, Emel İslamoğlu, Meliha Döne, Gamze Yüksel, Fatma Başural, Şennur Yanoğlu, Nigar Güner, Gülsüm Tşaar, Seda Koca, Fatma Birinci, Fatma Arslan, Hatice Delibaş, Emine Delibaş, Emine Tepegöz, Necmiye Öztürk, Abdullah Kulaberoğlu, Fatma Özçolak, Aynur Yılmaz, Şebnem Kulaber, Necla İslamoğlu, Betül Kulaber, Gülseven Yarıcı.

ARDEŞEN TEMİZLİK (YEDEK) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Reyhan Sormaz, Gülseven Döne, Güler Temur, Ayşe Civaoğlu, Neşe Eksilmez, Gülden Bozkan, Fatma Aloğlu, Fatma Kalaycı, Sümeyye İslamoğlu, Songül Kuru, Zeynep Dedecan, Zeynep Esmer, Ayşe Çamlı, Ayşe Kalyoncu, Elif Kumbasar, Ayşe Kızılhan, Emine Babalık, Hatice Çakır, Fatma Tepegöz, Fatma Önder, Asiye Navdar, Şirin Yarıcı, Ramazan Kalaycı, Melek Yankın, Türkan Çelik, Ayşe Günba, Rabiye Çavuşoğlu, Ayşe Çayırcı, Huriye Demirata, Serap Buçan, Hatice Koloğlu.

ÇAMLIHEMŞİN TEMİZLİK (ASIL) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Emine Şatıroğlu, İnci Yağcı, Aynur Güvenç Sarıtaş, Nurettin Özay, Rabiye Çorbacı, Eyüp Karaman, Hafize Bergal, Zahide Yağcı, Yavuz Günay, Adem Karagöz, Ayşe Günay, Cihan Kalay, Orhan Kus, Filiz Kurkut, Ümit Kosanoğlu, Fatma Kuyumcu

ÇAMLIHEMŞİN TEMİZLİK (YEDEK) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Fatma Kosanoğlu, Havva Uzun, Osman Kosanoğlu, Yılmaz Aydın, Şükran Seçer, Kadirali Yeniçırak, Ali Kemal Çorbacı, Elif Kosanoğlu.

ÇAYELİ TEMİZLİK (ASİL) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Hüsniye Çelik, Fatma Geniş, Özlem Şahin Bostan, Adil Yücel, Şükran Kurçenli, Elif Dereci, Meryem Kar, Fatma İyibaş, Fatma Kesici, Zinnet Aslan, Mehmet Sancaktutan, Yeter Korkmaz, Serap Hasta, Havva Bostan, Burhan Özkan, Elif Yalçın, Kadire Dilmaç, Hasibe Korkmaz, Arzu Çelik, Mehmet Suiçmez, Hande Kibar, Şeyman Meral, Ayişe Köse, Meymune Kartal, Murat Akyıldız, İhsane Arduç, Duygu Kambur, Aysel Çelik, Havva Pekşen, Adnan Al, İlknur Durmuş, Canan Baltacı, Berna Yılmaz, Goncagül Sandıkçı, Behice Azmanoğlu, Melek Kurçenli, Şefika Çolak, Melek Köse, Ayşe Aksoy Özan, Sevim Yazıcı, Sevim Suiçmez, Fatma Sarı Zengin, Ayça Köse, Nurcan Naroğlu, Fatma Sarı, Kadire Babasoy, Fatma Şimşek, Gülizar Şahin, Süheyra Yıldırım, Zeynep Kara, Tenzile Yılmaz, Özlem Güngör, Ayla Kutlu, Nadire Avcılar, Havva Suiçmez, Zeynep Saklı, Mehmet Saim, Esmeray Çolak, Ayşe Sarı Yılancı, Adnan Dereci.

ÇAYELİ TEMİZLİK (YEDEK) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Dursun Demir, Fatma Akın, Fatma Kara, Sena Safi, Emriye Yılmaz, Ulviye Şimşek, Leyla Yazıcı, Gülşen Naroğlu, Emine Suiçmez, Emine Baltacı, Emine Karali, Keziban Kömürcü, Semiha Bostan, Sonnur Dereci, Hanife Eminoğlu, Adem Kalender, Hatice Koyuncu, Mustafa Yazıcı, Aslı Kibar, Nurhan Şenkal, Ali Taşdemir, Yasemin Bayraktar Terzioğlu, Yeliz Bülbül, Asiye Adalı, Dilek Furuncu, Nilgün Bekir, Fatma Azman, Memiş Sarıahmet, Güner Gezen, Adem Şişman.

DEREPAZARI TEMİZLİK (ASİL) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Emine Şadoğlu, Sevde Tüfekçi, Ayça Yurtvermez, Fatma Sarı, Derya Başka, Fatma Demir, Metin Şap, Emine Al, Türkan Başar, Derya Yılmaz, Deniz Kalyoncu, Songül Yılmaz , Havva Kan.

DEREPAZARI TEMİZLİK (YEDEK) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Dilek Çelik, Fatma Tibet, Güner Yurtvermez, Meryem Yılmaz, Erdem Karasu, Miraç Bayraktar, Emine Manavracı

FINDIKLI TEMİZLİK (ASİL) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Emine Çöpoğlu, Safiye Özaltın, Şerife Özgür, Zeynep Özbolat, Emine Serdaroğlu, Mehmet Demir, Kazim Yıldırım, Zehra Sunar, Nurcan Yılmaz, Hacer Bolatoğlu, Vildan Özçavuş, Ayşe Cerrah, Havva Atagün, Gülsüm Yavuz, Elif Sarı, Fatma Önen, Fatma Yıldırım, Oğuz İnce, Gülçin Kutluata, Kezban Demir, Hikmiye Güney, Mehmet Faruk İnce, Bürgül Gülten, Nurcan Balçiçek, Saime Çakır, Devrim Aydoğan.

FINDIKLI TEMİZLİK (YEDEK) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Hatice İnce, Sonnur Yıldırım, meyase Abdullah, Leyla Gürkan, Nurten Zehiroğlu, Gülay Döne, Ayşegül Cuvelek, Zehra Özler, Arzu Yılmaz, Fatma Aytaç, Songül Ergenç, Hanife Ağbal, Seyran Atmaca.

GÜNEYSU TEMİZLİK (ASİL) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Melahat Gür, Meryem Kambur, Hakkı Aksoy, Havva Katmer, Vesile Yanık, Yeter Kazdal, Şeyma Baltacı, Miyase Pehlivan, Emine Topçuoğlu, Şaban Karali, Büşra Kızılay, Şeyma Ayhan, Suna Yıldız, Habip Karali, Ömer Kayış, Neşe Sivri, Afet Şalcıoğlu, Şükran Şalcıoğlu, Havva Bur Karali, Havva Aydın, Nurten Türüt, Halide Kayış, Meryem İstif, Gülizar Köse, Emine Delihasan, Yasemin Kaya, Sevilay yavaş, Leyla Yıldız, Yusuf Karaosman, Helime Kandemir.

GÜNEYSU TEMİZLİK (YEDEK) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Huriye Yazıcı, Mustafa Yavaş, Havva Karali, Hamdiye Ak, Sayime Gür, Melek Sancaktutan, Aynur Kayış, Sevilay Alev, Mehtap Erkan, Eda Çalık Bostan, Emine Ak, Filiz Yılmaz, Elif Kaba, Meltem Atabay, İrem Kocabey.

HEMŞİN TEMİZLİK (ASİL) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Feride Göral, Bedriye Yazıcı, Nurtaç Almeral, Hatice Aksu, Feriye Keçeci.

HEMŞİN TEMİZLİK (YEDEK) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Muhammet Yazıcı, Azize Atlı, Güleser Güngör.

İKİZDERE TEMİZLİK (ASİL) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Esra Tavukçu, Havva Karadeniz, Neslihan Usta, Sinem Karadeniz, Güllizar Demirhan, Seda Çifte, Meral Gür, Özlem Çifte, Cemile Tat, Fatma Baş, Bahar Tavukçu, Özcan Tavukçu, Elmas Çifte, Ayşegül Durmuş, İsmail Çifte.

İKİZDERE TEMİZLİK (YEDEK) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Ceylan Pınar Keleş, Hülya Çifte, Sevtap Baş, Canan Ekşi, Tülay Ergin, İsmihan Çakır, Fatma Baş, Ayşe Coşkun.

İYİDERE TEMİZLİK (ASİL) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Sevim Aksu, Serpil Kavalcı, Bedriye GÜneş, Zehra Kavalcı, Hediye Aksu, Zinnet Kolay, Ayşe Gül Aksu, Felek Naz Mengen, Züleyha Balcı, Reyhan Emiroğlu, Atife Yılmaz, Kezban Aydın, Semiha Kardaşlar, Emine Kardaşlar, Perihan Ganimet, Fatma Zorla, Aysun Yağcı, Erkan Emiroğlu.

İYİDERE TEMİZLİK (YEDEK) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Fatma Kardaşlar, Havva Recep, Meryem Gümüş, Filiz Temiz, Zehra Recep, Elif Berktaş, Yıldız Erkan, Fatma Kulaksız Kolcuoğlu, Habib Durmuş.

KALKANDERE TEMİZLİK (ASİL) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Meryem Yavuz, Hülya Uzun, Onur Yetimoğlu, Hediye Yavuz, Meryem Uzun, Emine Yavuz, Aynur Kıvırcı, Hayriye Türk, Elif Şahsi, Emine Yılmaz, Serpil Çolak, Serap Kantar, Ayşe Uzun (TC Son 4 rakam 1486), Mahmut Yılmaz, Saadet Yılmaz, Ayşe Uzun (TC Son 4 rakam 6534), Aylin Başaran, Zinnet Uzun.

KALKANDERE TEMİZLİK (YEDEK) KURA SONUCU İSİM LİSTESİ: Meryem Uzun, Fatma Türkyılmaz, Tuğba Türkyılmaz, Ramazan Çolak, Fatma Çakır, Semean Yıldız, Ayşe Tosun, Hamide Yılmaz, İsmail Ömeroğlu.

TYP Kuraları İşkur TYP Kuraları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"