ARZU ERDEM: TÜRK'ÜN TOPRAĞI TÜRK KALACAKTIR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, Rize’nin Güneysu ilçesi ve Derepazarı ilçelerinde gerçekleşecek kongrelere katılmak üzere Rize’ye geldi.

ARZU ERDEM: TÜRK'ÜN TOPRAĞI TÜRK KALACAKTIR
ARZU ERDEM: TÜRK'ÜN TOPRAĞI TÜRK KALACAKTIR Neco Yarıcı
Advert

HABER: GELİŞİM TV

Rize’de esnaf ziyaretinde bulunan Erdem vatandaşlarla sohbet etti. Sorasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erdem, Azerbaycan’a tarih boyunca destek verdiklerini dile getirerek “Biz Azerbaycan’a her şeyden önce desteklerimizi bildirdik hem liderimiz sayın Devlet Bahçeli beyefendi bugün değil; orada bir işgal var ve oradaki toprakların Türk olduğunu her zaman için söylüyordu. Biz Türk’ün yanındayız, onlar bizim Türk kardeşimiz biz iki devlet tek milletiz onlarla bakıyoruz ve diyoruz ki onlar bizim kandaşlarımız. Buradan onlara dualarımızı desteklerimizi gönderiyoruz” dedi.

Azerbaycan’ın haklılığı konusunda tüm dünya ülkelerinin hem fikir olduğunu düşündüğünü dile getiren Milletvekili Erdem “Türkiye Cumhuriyeti devleti olarak da gerekli destekleri açıkladık. Her kim Türk’ün topraklarını işgal ediyorsa yaptığı suçla karşı karşıya kalacaktır ve o topraklardan da kovulacaktır, Türk’ün toprağı Türk kalacaktır. Dünyadan gelen sessizliğe baktığımızda, çetelerin saldırıları çok fazla olmasına rağmen, bilhassa Azerbaycan’ın haklılığı konusunda bana göre dünya da hemfikir. Bunun da zaten yankılarını görüyoruz, buna karşı çıkan herkesin Türk düşmanı olduğunu da görüyoruz. Diğer devletler Azerbaycan’a destek olmadı ama karşı da çıkmadı sessiz kalmak Azerbaycan’a destek olmaktır” şeklinde konuştu.

 

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem Ardeşen'de

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul milletvekili Arzu Erdem, Ardeşen'de Muhtarlarla bir araya geldi

Sabah saatlerinde Trabzon havalimanına iniş yapan Erdem, burada MHP Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyesi Recep Bakırcı, MHP Rize İl Başkanı İhsan Alkan ve partililer tarafından karşılandı.

Sonrasında Ardeşen MHP İlçe Başkanlığı'nı ziyaret eden ve burada MHP'ye yeni katılan bir vatandaşa parti rozetini takan Erdem, daha sonra Köy ve Mahalle muhtarlarla kahvaltıda bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

Kahvaltıdan sonra MHP Ardeşen İlçe başkanı Cemil Bayrak ve partililerle beraber Ardeşen'de Esnaf ziyaretleri gerçekleştirtdi.Sohbet havasında geçen görüşmede vatandaşın sevgisini kazandı.

 

ARZU ERDEM MHP ARZU ERDEM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?