ARDEŞENLİ ESNAFTAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Rize’nin Ardeşen ilçesinde İnternet cafe işletmecisi Sait Yakıcı Eba’ya bağlanma imkanı olmayan öğrenciler için ücretsiz hizmet.

ARDEŞENLİ ESNAFTAN ÖRNEK DAVRANIŞ
ARDEŞENLİ ESNAFTAN ÖRNEK DAVRANIŞ Neco Yarıcı
Advert

İnternet kafede EBA için öğrencilerine ücretsiz hizmet RİZE ARDEŞEN’de bir internet kafe internet erişimi ve maddi imkanı iyi olmayan öğrencilere EBA için ücretsiz hizmet veriyor.

Öğrencilere ücretsiz hizmet verildiğini söyleyen kafe sahibi Sait Yakıcı, Eğitim için yola çıktık diyerek "Kafemiz Eba uygulamasından faydalanmak isteyen öğrencilerimiz için ücretsiz hizmet vermektedir. Ders çalışmak isteyen kardeşlerimizi ağırlamaktan onur duyarız. Pandeme döneminde biz Ardeşen’de böyle bir uygulamaya gittik. Durumu olmaya evinde interneti olmayan öğrenci kardeşlerimiz için bizler buradayız, istedikleri saatte gelebilir buradaki imkanlardan faydalanabilirler " dedi.

 

Korona virüs tedbirleri kapsamında ilkokul, ortaokul ve lise kurumlarında dersler online olarak görülüyor. Merkez Mah. DR Nizamettin Alemdar sokak Numara 2 Ardeşen’de Kardelen internet kafe maddi imkanı iyi olmayan ve internet erişimi olmayan öğrenciler için belli saatlerde ücretsiz hizmet vermeye başladı. Kardelen İnternet Kafe ders çalışmak isteyen öğrencilere ücretsiz hizmet veriyor. İnternet kafenin kapısına "Evinde interneti olmayıp, uzaktan eğitim gören kardeşlerimiz için kafemizde ücretsiz hizmet verilmektedir" dükkân sahibi Sait Yakıcı gelen öğrencilerin tek tek ateşleri ölçerek içeri alıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?