ÇAĞATAY: BİZE ANGARYA ÇIKARMASINLAR,BİZDE ANGARYA İŞLERLE UĞRAŞMAYALIM

Yeniden Refah Partisi Ardeşen İlçe Başkanı Orhan Çağatay, basın mensuplarıyla bir araya geldiği toplantıda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

ÇAĞATAY: BİZE ANGARYA ÇIKARMASINLAR,BİZDE ANGARYA İŞLERLE UĞRAŞMAYALIM
ÇAĞATAY: BİZE ANGARYA ÇIKARMASINLAR,BİZDE ANGARYA İŞLERLE UĞRAŞMAYALIM Neco Yarıcı
Advert


“BELEDİYEDEN RİCA EDİYORUM, GÖREVİ BIRAKANA KADAR ANGARYA İŞLERİNİ BİTİRSİN, BİZE ANGARYA ÇIKARMASIN”

Ardeşen Belediyesi’ni Yeniden Refah Partisi olarak kazanacağı güne kadar belediyenin angarya işleri tamamlamasını isteyen Çağatay “Partimizin önümüzdeki belediye seçimlerini kazanmamız için projelerimi anlatmak zorundayım. Ben ilçe başkanı olarak teşkilatımla konuşmam gerekiyor sokağa indiğim zaman. Anlatmaya zaman vermiyorlar ki. Ortam yok. Gerçekten haktır bu. Hakkımızı gasp ediyorlar. Oraya git sorun buraya git sorun. Belediyeden rica ediyorum, görevi bırakana kadar angarya işlerini bitirsin, bize angarya çıkarmasın.” İfadelerini kullandı.

Çağatay: Ardeşen Menfaati İçin Her Konuda Varım

Yeniden Refah Partisi Olarak, Ardeşen'deki Tüm Köy ve Mahallelerde Başkan Atamalarını Gerçekleştirerek Güçlü Bir Ekip Oluşturduklarını İfade Eden Çağatay, "Önümüzdeki Sürekçe İlçenin Herkesimi İle Bir Araya Gelerek Toplumu İlgilendiren Her Türlü Problemi Gündeme Getirecek, Çözümü Noktasında ise İşimiz Gereği Güçlü Bir Siyaset İzleyeceğiz." dedi.

Yeniden Refah Partisi

 

İlçedeki siyasi parti ilçe başkanlarının her birinin çok değerli insanlar olduğunu söyleyen Çağatay “Siyasi partilerimizin ilçe başkanlarının her biri çok değerli insanlardır. Bizi ilçemiz bağlar. İlçemizde genel siyaset yapmak ahlaki olmaz. Ben bölge insanıyım. Ben Ardeşen insanıyım ve Ardeşen’in sorunlarıyla ilgilenmek zorundayım. Ardeşen’deki ilçe başkanlarımızı her konuyu oturur, konuşur ve tartışırım. Ardeşen’in menfaati neyse her konuda varım.” Dedi.