BUÇAN;HİÇBİR GÜÇ YOLUMUZDAN AYRI KOYAMAYACAK

Cumhuriyet Halk Partisi Ardeşen İlçe Başkanı Faruk Buçan, 10 Kasım Anma programları sonrasında parti binasında partililer ve Atatürkçü Düşünce Derneği yetkilileri ile bir araya geldi.

BUÇAN;HİÇBİR GÜÇ YOLUMUZDAN AYRI KOYAMAYACAK
BUÇAN;HİÇBİR GÜÇ YOLUMUZDAN AYRI KOYAMAYACAK Neco Yarıcı
Advert

Cumhuriyet Halk Partisi Ardeşen İlçe Başkanı Faruk Buçan, 10 Kasım Anma programları sonrasında parti binasında partililer ve Atatürkçü Düşünce Derneği yetkilileri ile bir araya geldi.

Burada, Ardeşen’de yapılan 10 Kasım törenlerine ilişkin tespitlerini dile getiren CHP İlçe Başkanı Buçan “Milleti şuursuzlaştırmak, insanların üzerindeki enerjiyi, Atatürk sevgisini almak için “Biz Bunu Bir An Önce Yapalım da Bitsin” şekliyle hareket ettiler.” İfadelerini kullanarak tepkisini dile getirdi.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 82. Yılı dolayısıyla Ardeşen’de anma programı düzenlendi. Ardeşen Hükümet Konağı önündeki törende Kaymakamlık ve Belediye çelenkleri konuldu. İki dakikalık siren sesi eşliğinde saygı duruşu ve sonrasında okunan İstiklal Marşı’nın ardından günü anlam önemine ilişkin konuşma yapıldı. Sonrasında öğrenciler tarafından şiir ve kompozisyonlar okundu.

Tören sonrası Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Teşkilatı’nın çelengi Atatürk Anıtı’na konuldu. Çelengi sunan İlçe Başkanı Faruk Buçan sonrasında parti binasına geçerek burada partililerle bir araya geldi.

“GÖNÜL İSTERDİ Kİ ATATÜRK’Ü DAHA YÜKSEK VE İÇTEN BİR SESLE İFADE EDELİM”

Laik, demokratik ve bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 82. Yılı dolayısıyla anma programı gerçekleştirdiklerini ifade eden CHP Ardeşen İlçe Başkanı Faruk Buçan “Gönül isterdir ki, Atatürk’ü daha yüksek sesle daha içten samimi duygularla ifade edelim ve genç kuşaklara bunu aktarabilelim. Milleti şuursuzlaştırmak, insanların üzerindeki enerjiyi, Atatürk sevgisini almak için “Biz Bunu Bir An Önce Yapalım da Bitsin” şekliyle hareket ettiler. Şiir okuyan kardeşlerimiz tabi ki samimi duygularla oraya geldiler; fakat o şiiri okuyanlar daha gür sesle, daha içten okusalardı bizim gibi orda bekleyenlerin enerjisi daha da yükselecekti.” Dedi.

“BİLİNÇLİ ŞEKİLDE ENERJİMİZİ ALMAK İSTİYORLAR, SİSTEMATİK OLARAK BİLİNÇALTI MESAJLAR VERMEYE ÇALIŞIYORLAR”

Yapılan bu davranışları sistematik şekilde bir hamle olarak nitelendiren Buçan “Bilinçli bir şekilde bizim enerjimizi almak için yapılan sistematik bir hamle olarak görüyorum. Bunlar aslında bir şeyleri bilinçaltında mesajlar vermeye çalışıyorlar ve biz bu mesajları alıyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bir sözü var “Geldikleri Gibi Gidecekler” evet, bunlar da geldikleri gibi gidecekler. Ondan sonra Cumhuriyet Bayramı’mızı, 30 Ağustos Zafer Bayramı’mızı, 10 Kasım Anma programlarımızı hiç kimseye danışmadan gideceğiz çelenklerimizi koyacağız.” İfadelerini kullandı.

“CUMHURİYETİN KURUCU PARTİSİ ÇELENK SUNMAK İÇİN İZİN ALIR DURUMA GELDİ MAALESEF”

Karşılaştıkları bu sorunları aşacaklarına olan inancını belirten CHP Ardeşen İlçe Başkanı Faruk Buçan “Ata’mızın önünde Cumhuriyet’imizin kurucu partisi olan Cumhuriyet Halk Partisi çelenk koymak için müsaade isteyecek duruma geldi maalesef. Bunların hepsini tek tek aşacağız. Bizi hiçbir güç yolumuzdan alıkoyamayacak.” Açıklamasında bulundu.

HABER: MUSTAFA ÖZYANIK SONDAKİKARİZE

Cumhuriyet Halk Partisi Ardeşen İlçe Başkanı Faruk Buçan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Recep     2020-11-22 Neye memnun kalacaksiniz torenleri bile begenmiyonuz bu pandemi doneminde kim oraya gonul rahatliğiyla gider bunlar sekil asil olan kalkinma dunyada sozu dinlenen ulke hava savunma araclari sihalar ihalar ankalar fuze sistemleri aselsan havelsan roketsan kara araclarimiz akdenizde libyada karabağda kuzey irakta suriyede sinirlarimizi guven altina almamiza bile tahmul edemeyen lideriniz ve teskilatlariniz kalkinmanin büyük turkiye onunde en buyuk tehdittir tepeden bakmak chp dir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?