MUHTARLAR FEDERASYONUNDA GÜNDEM:KENTSEL DÖNÜŞÜM

Rize Muhtarlar Federasyonu ofisinde Federasyon yönetim kurulu ile toplantı gerçekleştirildi.

MUHTARLAR FEDERASYONUNDA GÜNDEM:KENTSEL DÖNÜŞÜM
MUHTARLAR FEDERASYONUNDA GÜNDEM:KENTSEL DÖNÜŞÜM Neco Yarıcı
Advert

Federasyon yönetim kurulu ile toplantısı yapıldı

Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanı Tuncay MAŞALACI öncülüğünde yapılan toplantıda;
Güncel meseleleri değerlendirdiğimiz toplantı da kentsel dönüşüm kapsamında yıkılacak olan Federasyonumuzun da yer aldığı bina süreci ile ilgili değerlendirmeler de bulunduk.
Daha önce Rize Belediyesi'ne de başvurusunu gerçekleştirip siyasilerimizin de takip ve desteğini talep ettiğimiz Yeni Federasyon ofisinin temini için henüz bir somut adım atılamaması noktasında üzüntümüzü tekraren dile getirdik.
Rize ilimiz ve ilçelerimizin tüm mahallelerinden ve tüm siyasi görüşe sahip vatandaşların oyunu almış olarak seçilen değerli Muhtarlarımızın bir araya gelip çalışmalarını değerlendirdiği ve projeler üzerinde tavsiye çalışmaları yürüttüğü Federasyon ofisimizin önümüzdeki yakın süreçte yıkılması sonrasında oluşacak aksaklığa fırsat vermeden siyasilerimizin ve yerel yönetimimizin de desteği ile yeni bir ofis tahsis edilmesi Federasyonumuzun aciliyet ve ihtiyaçla beklentisidir.
Sn. Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere tüm siyasi parti temsilcilerinin önemine özellikle değindiği Muhtarlarımızın bir araya gelip toplantı yaptığı, misafir ağırladığı ve çalışmalar yürüttüğü ofisin müjdesini yakın zamanda alma temennisinde olduğumuzu yineliyoruz.
Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyoruz ifadeleri kullanıldı
 
Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanı Tuncay MAŞALACI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?