DEMOKRAT PARTİ ARDEŞEN İLÇE BAŞKANI AYHAN YENİÇIRAK OLDU

Demokrat Parti Ardeşen İlçe Yönetim Kurulu kongresi bugün gerçekleştirildi. Kongreye Demokrat Parti Rize İl ve İlçe teşkilatları İl Başkanı Hamit ÇELİK, İl Başkan yardımcısı İlhan EFENDİOĞLU, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Tuncer YAZICI, Güneysu İlçe Başkanı Mevlut AK, Kongre delegeleri ve partililer katıldı.

DEMOKRAT PARTİ ARDEŞEN İLÇE BAŞKANI AYHAN YENİÇIRAK OLDU
DEMOKRAT PARTİ ARDEŞEN İLÇE BAŞKANI AYHAN YENİÇIRAK OLDU Neco Yarıcı
Advert
Bu kapsamda Demokrat Parti Ardeşen İlçe Yönetim Kurulu kongresi bugün gerçekleştirildi. Kongreye Demokrat Parti Rize İl ve İlçe teşkilatları İl Başkanı Hamit ÇELİK, İl Başkan yardımcısı İlhan EFENDİOĞLU, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Tuncer YAZICI, Güneysu İlçe Başkanı Mevlut AK, Kongre delegeleri ve partililer katıldı.

Demokrat Parti Ardeşen İlçe Yönetim Kurulu Kongresi Tek listeyle gerçekleştirilirken Başkanlığa Aday olan Ayhan YENİÇİRAK’ın listesi delegelerin tamamının oyunu alarak Ayhan YENİÇİRAK Demokrat Parti Ardeşen İlçe Başkanı seçildi. ASİL YÖNETİM KURULU ÜYELERİ: BAŞKAN: Ayhan YENİÇİRAK Yönetim kurulu üyeleri: Mehmet AKYILDIZ. İbrahim KESKİN, Mustafa TEPEGÖZ, Özcan KURKUTDemokrat Parti Ardeşen İlçe Başkanlığına seçilen Ayhan Yeniçırak bir açıklama yaparak, “Devlet, ciddiyetini kaybetmiştir. Dahası, yönünü ve hedeflerini de yitirmiştir. Yaşananlar bir politika değişikliği olarak algılanamayacak kadar kötüdür. Bu bir savrulmadır. Ekonomi karnesine bakarsak; damat olabilmiş olmak dışında bir meziyeti bulunmadığı ispatlı Ekonomi Bakanının istifası ve bu istifanın yöntemi hayli ilginçtir. Böylesine bir gelişme karşısında 27 saat boyunca hem iktidar medyasının hem de iktidar üyelerinin suskunluğu, geldiğimiz noktanın kısa bir izahıdır”dedi.

 
Demokrat Parti İl Başkanı Hamit ÇELİK İlhan EFENDİOĞLU İl Başkan yardımcısı İlhan EFENDİOĞLU Merkez İlçe Başkanı Mehmet Tuncer İlçe Başkanı Mevlut AK Ayhan YENİÇİRAK Özcan KURKUT Mustafa TEPEGÖZ İbrahim KESKİN Mehmet AKYILDIZ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?