ARDEŞEN MİLLİ EĞİTİM'DEN ÖĞRENCİLERE TABLET

Ardeşen’de hizmet veren Özel Osmanlı Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu ve Tunca Belediye Başkanlığı tarafından öğrencilere verilmek üzere Ardeşen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne tablet hediye edildi

ARDEŞEN MİLLİ EĞİTİM'DEN ÖĞRENCİLERE TABLET
ARDEŞEN MİLLİ EĞİTİM'DEN ÖĞRENCİLERE TABLET Neco Yarıcı
Advert

Ardeşen’de hizmet veren Özel Osmanlı Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu ve Tunca Belediye Başkanlığı tarafından öğrencilere verilmek üzere Ardeşen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne tablet hediye edildi.

 

Ardeşen İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Reşat Yazar kampanyaya katılan hayırseverleri için şunları kaydetti.

Yazar; “İlçede hizmet veren Özel Osmanlı Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu'ndan Eğitime Tablet Desteği verildi. Bu örnek davranışlarından dolayı Özel Osmanlı MTSK Teşekkür ederiz.

 

Öte yandan; Tunca Belediye Başkanlığı'ndan da destek geldi. Bilindiği üzere pandemi nedeniyle öğrencilerim uzaktan Eğitim Sürecindeler. Bu bağlamda tablet ve bilgisayar ihtiyacı olan öğrencilerimiz olmakta. Tunca Belediye Başkanı Sayın Ahmet Naci Aytemız ihtiyaçlı öğrencileri için tablet hediye etti. Kendilerine teşekkür ederiz.” Şeklinde konuştu.

 

Konu hakkında Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz “Malum geçirdiğimiz bu zor süreçte en çok etkilenen öğrenci kardeşlerimiz ve yavrularımız oldu. Okullara gidemedikleri günlerde her ne kadar uzaktan eğitim süreci görseler de okul ortamını, sıralarını ve arkadaşlarını özledikleri aşikardır. İnşallah bu süreç yakın zamanda sağlıkla atlatılacak ve 15 Şubat’ta gerekli tedbirler alınarak okullarda yüz yüze eğitim başlayacaktır.” İfadelerini kullandı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?